Україна презентувала стенд на міжнародному анімаційному фестивалі в Ансі

На кіноринку Mifa Market, який працює в рамках світового фестивалю анімаційних фільмів в Ансі (Франція, 10-15 червня 2019 року) було представлено Український стенд.
Завдяки синергії зусиль Громадської спілки "Українська анімаційна асоціація" UANIMA, Державного агентства з питань кіно, Українського інституту і Посольства України у Франції цьогорічний Український стенд - це презентація близько 30 анімаційних фільмів, а також проектів серіалів і фільмів, які ще будуть екранізуватися. Делегація від України представила каталог різних анімаційних продуктів 2019-2020рр.
Animazing Stories From Ukraine
Анімаційний ролик Animazing Stories From Ukraine створила студія анімації "Червоний собака", автор ідеї – Iliya Chichkan (за мотивами малюнків Марії Примаченко)
"Завдяки позитивній динаміці розвитку в останні роки, українська анімація сьогодні потребує гідної промоції та підтримки як ніколи. Ми стаємо конкурентоспроможними, про нас говорять у Європі, ми потрапляємо до головного конкурсу найвизначнішого фестивалю анімації у світі – аргументів стає все більше!",
-
поділилася виконавча директорка Громадської спілки "Українська анімаційна асоціація" Олена Голубєва.До основної програми фестивалю вперше увійшов український короткометражний анімаційний фільм "Кохання" Микити Лиськова.

Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів у Ансі (Festival International du Film d'Animation d'Annecy) - це один із найвідоміших світових майданчиків для анімаційників, який відсвяткує своє 60-річчя у наступному році.