Програма підтримки українських студій ім. І. Лисяка-Рудницького 2022

Призупинено

Про програму 2022

Оскільки Росія продовжує воєнні дії на території України, Український інститут змушений призупинити прийом заявок на Програму підтримки українських студій ім. І.Лисяка-Рудницького. Ми розуміємо, як важливо поширювати знання про Україну у цей темний та важкий час, тому шукаємо інші можливості реалізувати Програму.

Про програму 2022

До участі у конкурсі запрошуються юридичні особи, їхні структурні підрозділи, громадські організації та аналітичні центри, які зареєстровані за межами України і працюють в культурній, освітній чи науковій сферах. Юридичні особи, резиденти України, не можуть подаватися на Програму. Проте Український інститут вітає співпрацю між українськими та іноземними установами, але лише іноземна установа може подати заявку на Програму. 

Умови відбору 2022

До участі у Мистецькому конкурсі допускаються проєкти, що реалізовуватимуться за кордоном з орієнтацією на іноземну аудиторію та відповідають таким форматам: 

  • переклади наукових та науково-популярних текстів з  української на іноземні мови; 
  • видання оригінальних текстів з української тематики іноземними мовами;  
  • організація публічних дискусій та лекцій (зокрема онлайн);  
  • організація конференцій та круглих столів (зокрема онлайн);  
  • виготовлення та поширення онлайн контенту (публікації, інфографіка) з української тематики з метою досягнення цілей Українського інституту; 
  • написання та публікація рецензій на видання з української тематики. 

Проєкт має бути реалізований, а також має бути наданий звіт до 30 листопада 2022 року. Відповідно Програма зможе підтримати лише короткострокові (однорічні) проєкти або проєкти, які перебувають на завершальній стадії реалізації. 

Як податися на програму?

Щоб податися на участь у конкурсі, надішліть на адресу academic@ui.org.ua листа з темою «Проєкт_Програма_Лисяк_Рудницький_»

До листа, будь ласка, долучіть такі документи:  

  • Заявка на участь у конкурсі (за формою);  
  • Проєктна пропозиція; 
  • Кошторис проєкту з деталізацією та обґрунтуванням витрат (за такою формою)   
  • Довідку на бланку юридичної особи про те, що серед засновників інституції-заявника немає осіб, які підпадають під санкції відповідно до ЗУ “Про санкції” та рішень Ради національної безпеки та оборони (за такою формою) (скан-копія підписаного документу у PDF форматі). 

Заявка та документи подаються українською або англійською мовами. 

Одна юридична особа має право подати не більше двох заявок на участь у  конкурсі.     

Кінцева дата подання заявки на участь у конкурсі: 27 березня 2022 року, до 23:59 за київським часом.   

Результати Мистецького конкурсу будуть оголошені у середині квітня 2022 року. 

З питаннями щодо конкурсу просимо звертатися за адресою: academic@ui.org.ua. 

 

Положення про конкурс.

Зверніть увагу!

Вказаний перелік документів надається лише для участі в конкурсі. Переможці конкурсу після оголошення результатів для укладення договору відповідно до українського законодавства мають надати копію статуту чи іншого установчого документу, документ про реєстрацію юридичної особи, а також заповнити форми надані Українським інститутом і надіслати оригінали підписаних документів поштою на фізичну адресу Українського інституту.  

Кошториси всіх проєктів, які перемогли у Мистецькому конкурсі, будуть коментуватися до укладення договору з метою з’ясування обґрунтованості витрат та їх відповідності українському бюджетному законодавству. 

На разі Український інститут не має можливості надавати передплату відповідно до Постанови Кабінету міністрів України №641 від 22.07.2020 року, тому оплата буде здійснена після реалізації проєкту на підставі Акту про надані послуги. З огляду на архітектуру проєкту і доцільність його поділу на етапи, можлива поетапна оплата, коли по завершенню етапу, що підтверджується відповідними звітними документами та Актом про надані послуги за  окремий етап, здійснюється його оплата. У разі невиконання або неналежного виконання умов договору повертається оплата за попередній етап.  

Документи заявників приймаються як українською, так і англійською мовами, водночас просимо врахувати, що документообіг в Україні здійснюється лише українською мовою. 

Проєкти мають бути реалізовані до 30 листопада 2022 року. Це означає, що всі активності, зокрема комунікаційні, мають бути завершені до цієї дати.  

Фінансування проєктів, які стали переможцями конкурсу, здійснюється за рахунок коштів державного бюджету України виключно за результатами проведення відповідних процедур закупівель шляхом  укладення двомовного (українською та англійською) договору про надання послуг між Українським інститутом та переможцем  конкурсу відповідно до чинного законодавства України за формою, наданою Українським інститутом 

Звертаємо увагу заявників, що не йдеться про надання грантової підтримки, а про укладання договору про надання послуг.