Explore Ukraine: 5 проєктів про Україну англійською
У 2020 році Український інститут разом із партнерами зробив чимало проєктів, які розповідають історії про Україну англійською мовою. Публікуємо підбірку з ними.

UKRAINE.UA – цифровий портал про сучасну Україну. Короткі статті розкажуть про культуру та історію України, місця, які варто відвідати, локальну кухню, а також про можливості для бізнесу. Сайт стане у нагоді іноземцям, які хочуть подорожувати, вчитися чи інвестувати в Україні.

Партнер проєкту: Міністерство закордонних справ України.
«Україна: історія, культура та ідентичності» – онлайн-курс про Україну на міжнародній освітній платформі Udemy. Курс допоможе отримати базові знання про українську історію та культуру, розкриє роль України у європейській та світовій історії.

Партнери проєкту:
Студія онлайн-освіти EdEra та національний університет "Києво-Могилянська академія"
«10 речей, які кожен має знати про Україну» – серія відео про визначних осіб, історичні та культурні події в Україні. Провідні вчені запрошують переосмислити відомі та звичні для України явища у локальному та світовому контекстах.

Партнер проєкту: Ukrainian Institute London
Ukraine in Two Minutes – десять коротких анімованих відео, що спростовують поширені стереотипи про Україну, пояснюють особливості її історії, становлення та культури для іноземців.

Партнери проєкту: Internews Ukraine та UkraineWorld
«Рідний Крим» – чотири відео-історії про Крим з людьми, які не можуть до нього потрапити через тимчасову окупацію Криму РФ. Герої за допомогою віртуальної реальності спостерігають за знаковими для них місцями, діляться думками та спогадами про рідний Крим.

Партнер проєкту: Ukrainer