Листівки з України

Проект «Листівки з України» має на меті зафіксувати та продемонструвати шкоду, завдану українській культурі російськими окупантами внаслідок бомбардувань та обстрілів під час повномасштабної війни, яку Росія розпочала проти України 24 лютого 2022 року.

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну окупанти щодня знищують історичні, архітектурні та археологічні пам’ятки нашої країни. Російські військові цинічно і нещадно обстрілюють музеї, меморіали, університетські будівлі, кінотеатри, кидають ракети на церкви, храми, собори, телевежі, пам’ятники. Росія не просто знищує українські міста та села, а систематично знищує українську культурну спадщину, яка налічує тисячі років.

Сьогодні, як ніколи, ми потребуємо солідарності та підтримки з боку міжнародної спільноти.

Розкажіть світові про знищення української культури. Кожен може зробити величезний вплив і позбавити Росію цього важеля впливу, незалежно від місця розташування. Розповсюджуйте листівки в соціальних мережах, надсилайте їх тим особам, які мають вплив і свій голос.

Проєкт здійснено командою Українського інституту за підтримки проєкту USAID та за участі креативної агенції Green Penguin Media.
Також висловлюємо вдячність Олександру Виноградову та Юлії Грубріній за експертні консультації в рамках проекту.

Використовуйте хештег

#PostcardsFromUkraine
Читати далі
Виберіть регіон на карті, щоб знайти листівки.
Київ Чернігів Суми Луганськ Донецьк Запоріжжя Харків Полтава Черкаси Кропивницький Миколаїв Одеса Херсон Сімферополь Дніпро Житомир Рівне Луцьк Львів Тернопіль Хмельницкий Вінниця Ужгород Чернівці
28
96
32
90
13
1
6
78
38
Очистити фільтри
Дивіться більше листівок