Програма підтримки українських студій імені І. Лисяка-Рудницького
Призупинено
Довгострокова програма підтримки проєктів з україністики для освітніх, наукових, культурних інституцій та аналітичних центрів, які зареєстровані за межами України
Оскільки Росія продовжує воєнні дії на території України, Український інститут змушений призупинити прийом заявок на Програму підтримки українських студій ім. І.Лисяка-Рудницького. Ми розуміємо, як важливо поширювати знання про Україну у цей темний та важкий час, тому шукаємо інші можливості реалізувати Програму.
Програма покликана:
поглибити знання і розуміння України та її культурного спадку серед різних іноземних аудиторій;
сприяти зростанню експертного знання про Україну;
сприяти новим дослідженням у сфері україністики та збільшити видимість існуючих;
посилити міжкультурну та наукову комунікацію;
розширити використання цифрових технологій у гуманітаристиці.
Репутація країни, серед іншого, залежить від представлення її в академічному та інтелектуальному середовищі, що визначається рівнем досліджень, кількістю і якістю перекладів та освітніх курсів в іноземних університетах. Щоб набути суб’єктності у міжнародному публічному полі та вийти з тіні Росії, необхідно посилити експертне знання про Україну, її минуле та сьогодення. Водночас, українські студії важливі для розуміння широкого кола наукових тем історії та культури регіону Центральної та Східної Європи.
Результати 2020 року
0

Можливості
Умови відбору 2022
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Партнери
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.




Переможці 2020 року
0

Збірка нарисів від провідних іноземних та українських істориків, інтелектуалів, публіцистів «Зрозуміти Україну. Слідами терору та насилля» про важливі події з історії України, зокрема, у відносинах України і Німеччини. Проєкт здійснений аналітичним центром Zentrum Liberale Moderne, робота якого присвячена темі демократії, свободі особистості та космополітизму, захисту та відновленню відкритого суспільства. Центр також працює з міжнародними, суспільно-політичними, історичними та культурними питаннями.
Ознайомитися зі змістом.
Дивитися презентацію.







