Промоція українського кіно
Промоція української анімації на Міжнародному фестивалі анімаційних фільмів у Аннесі
Дата
10 – 15 червня
Сектор
Напрям діяльності
Участь України
у ключових культурних, освітніх
і наукових подіях світу
Кіно
Місце
Аннесі, Франція
Завдяки позитивній динаміці розвитку в останні роки, українська анімація сьогодні потребує гідної промоції та підтримки як ніколи. Ми стаємо конкурентоспроможними, про нас говорять у Європі, ми потрапляємо до головного конкурсу найвизначнішого фестивалю анімації у світі – аргументів стає все більше!

Олена Голубєва, виконавча директорка Громадської спілки «Українська анімаційна асоціація» –
Українcький інститут у партнерстві з Громадською спілкою «Українська анімаційна асоціація» UANIMA презентували вітчизняну анімацію на міжнародному фестивалі анімаційних фільмів у Аннесі (Festival International du Film d'Animation d'Annecy), одному з найвідоміших світових майданчиків для виробників анімаційного кіно. Представлення України на фестивалі також підтримали Державне агентство України з питань кіно і Посольства України у Франції.

Було представлено близько 30 українських анімаційних фільмів, проєкти серіалів і фільмів, а також каталог анімаційних продуктів 2019–2020 рр. Окрім того, до основної програми фестивалю вперше увійшов український короткометражний анімаційний фільм — «Кохання» Микити Лиськова.