Українські документалісти взяли участь у спільному воркшопі Українського Інституту та франко-німецької медіаплатформи ARTE

Творці українських документальних фільмів взяли участь у спільному воркшопі Українського Інституту та франко-німецької медіаплатформи ARTE.

Про проєкт

10-11 січня 2023 року у Страсбурзі, Франція, українські режисери та продюсери презентували проєкти своїх фільмів для представників різних відділів ARTE та їхніх партнерів. Це була унікальна нагода отримати зворотній зв’язок від професіоналів сфери документального кіно, знайти спільні рішення для подальших партнерств та отримання фінансування для майбутніх фільмів.
 
Усього команди презентували 12 українських кінопроєктів різноманітної тематики. Учасники також мали змогу поспілкуватися із Гайді Флейшер, американською продюсеркою та кіноконсультанткою, яка модерувала презентацію проєктів. Флейшер також надала особисті консультації учасникам та провела підсумкову дискусію з планування наступних кроків реалізації українських документальних стрічок.
 
Воркшоп відбувся в локації Youth European Center, за підтримки та сприяння Ради Європи та Міністерства закордонних справ Франції.

Про ARTE

ARTE – європейський громадський телеканал, присвячений культурі. Задля підтримки українського документального кіно, зокрема фільмів, що були створені з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, представники телеканалу розробили окремий проєкт із робочою назвою Generation Ukraine. Це презентація українських документальних фільмів для представників каналів та агентів з продажу, що сприятиме пошуку фінансування та налагодження співпраці між українськими кіновиробниками та європейськими партнерами.