Український інститут приєднується
до руху #HeForShe
Український інститут приєднався до глобального руху
за гендерну рівність
#HeForShe
,
що був започаткований ООН у 2014 році.
Рух HeForShe, започаткований ООН Жінки – це глобальний рух солідарності на підтримку ґендерної рівності, в якому чоловіки та хлопчики стають головними агентами змін.
З моменту запуску руху Генеральним секретарем ООН Паном Гі Муном і Послом доброї волі Еммою Вотсон, до нього приєдналися глави держав, провідні вчені, керівники глобальних корпорацій, спортсмени та митці, що поділяють філософію ґендерної рівності.

«Ми віримо у цінності розмаїття, рівності та недискримінації за жодними ознаками. Ми віримо, що в розмаїтті наша сила, а не наша слабкість» – висловив позицію команди Володимир Шейко, директор Українського Інституту.

В Україні рух HeForShe стартував у березні 2018 року, серед його цілей – змінити традиційні уявлення про розподіл ролей між чоловіками та жінками, а також сприяти розвінчанню ґендерних стереотипів; залучити чоловіків та хлопчиків до боротьби з нерівністю, з якою щодня зіштовхуються українські жінки та дівчата як в особистому, так і в суспільному житті.
Український інститут став національним партнером Премії Women in Arts в рамках Тижня мистецтва HeForShe Arts Week 2019. Премія надається кандидаткам у таких категоріях:

  • Жінки у візуальному мистецтві
  • Жінки в музиці
  • Жінки в театрі і кіно
  • Жінки в літературі
  • Жінки в культурному менеджменті
Двоє представників Українського інституту увійшли до Експертної ради та Експертного журі Премії.

Детальніше з умовами Премії можна ознайомитися тут.