2019 рік оголошено роком української культури в Австрії

4 вересня президент України Петро Порошенко заявив, що 2019 рік стане роком української культури в Австрії.
4 вересня президент України Петро Порошенко заявив, що 2019 рік стане роком української культури в Австрії. Про це він домовився під час зустрічі з Федеральним канцлером Австрії Себастіаном Курцом.
«Культурна дипломатія є дуже надійним і ефективним інструментом для розвитку відносин між нашими народами і країнами. Культура – це ключ від сердець і України, і Австрії, і це зробить наші народи набагато ближче», – сказав Президент.
Федеральний канцлер Австрії також зазначив, що народи двох країн вже мають добрий рівень контактів, і рік української культури посилить ці зв'язки. «Ми дуже близькі на людському рівні, і я дуже радий, що ми змогли домовитися про спільний рік культури, який наблизить народи України і Австрії. Обидва народи виграють від цього, це їх збагатить», - сказав він.

Український інститут долучився до організації Року української культури та веде перемовини із потенційними партнерами в обох країнах. Наразі команда Інституту працює над програмою заходів і проектів, які якнайширше представлять сучасну українську культуру в Австрії і поглиблять двосторонні культурні зв'язки.