Вакансії

ПРИЄДНУЙСЯ ДО КОМАНДИ УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ

Конкурс на заміщення вакантних посад
Український інститут - державна інституція, яка розвиває культурні зв'язки між Україною та іншими країнами та формує позитивний імідж України за кордоном. Наша місія - сприяти кращому розумінню і гідному ставленню до України та створювати можливості для взаємодії українців зі світом. Ми будуємо державну інституцію нового формату, захоплюємося власною справою і збираємо команду однодумців, які будуть обличчям нової культурної дипломатії України.

Якщо вас зацікавила вакансія, надсилайте своє резюме та короткий мотиваційний лист на адресу: kateryna.stadnichenko@ui.org.ua В темі листа зазначте назву вакансії, на яку подаєтесь. Прохання в резюме вказувати бажаний рівень заробітної плати.
Робота передбачає зайнятість на повний робочий день. Офіс Українського інституту розташований в м. Києві.

Просимо зауважити, що ми маємо змогу сконтактувати тільки з кандидатами і кандидатками, обраними для співбесіди.

Перелік актуальних вакансій Українського інституту:

Фахівець/фахівчиня цифрових платформ​

Український інститут шукає фахівця/фахівчиню цифрових платформ. Фахівець/фахівчиня буде брати участь у забезпеченні видимості Українського інституту в інформаційному полі, інформуванні різних цільових аудиторій та зацікавлених сторін про діяльність Інституту, розвивати цифрові платформи (веб-сайт, профілі в соціальних мережах, блоги, медійні спецпроєкти тощо), створювати, редагувати та розміщувати інформаційний, комунікаційний та промоційний контент англійською та українською мовами на цифрових платформах Інституту тощо.

 

 

Якщо вас зацікавила вакансія, надсилайте своє резюме (макс. 2 арк.) та короткий мотиваційний лист на адресу kateryna.stadnichenko@ui.org.ua до 19 вересня 2021 року з темою листа “Менеджер цифрових платформ”

 

 

Детальніше.

Фахівець/фахівчиня з публічних закупівель

Український інститут шукає фахівця/фахівчиню з публічних закупівель з досвідом роботи уповноваженої особи та секретарем тендерного комітету у бюджетному секторі із високим рівнем знань, законодавчих та нормативно-правових актів у сфері публічних закупівель, досвідом проведення закупівель та переговорів у розумінні Закону України “Про публічні закупівлі”, який/яка має відмінні аналітичні навички, розуміння процесу планування та формування річного плану закупівель, порядку укладення і виконання господарських договорів, порядку розрахунків між Постачальником і Замовником.


Якщо вас зацікавила вакансія, надсилайте CV та короткий мотиваційний лист з поміткою “Фахівець з публічних закупівель” (до 30 вересня 2021 року) на скриньку: kateryna.stadnichenko@ui.org.ua. Прохання в резюме вказувати бажаний рівень заробітної плати.


Детальніше.

Перебіг конкурсного відбору
генерального директора у 2021 році
8 липня 2021 року
8 липня 2021 року
Початок

Міністерство закордонних справ України та Експертна комісія з відбору кандидатур до складу конкурсної комісії (яка обиратиме Генерального директора Державної установи «Український інститут») оголошують про початок прийому документів від кандидатів до складу зазначеної конкурсної комісії.

Умови конкурсу:

Подача документів (у форматі pdf та word) відбуватиметься з 00:00 12 липня до 23:59 30 липня 2021 року на електронну адресу konkurs_ui@mfa.gov.ua
Інформація про перебіг проведення конкурсного відбору кандидатури на посаду Генерального директора державної установи «Український інститут» доступна на офіційному сайті Міністерства закордонних справ України за посиланням, а також на сайті Українського інституту.

Відповідно до Статуту ДУ «Український інститут», затвердженого наказом МЗС від 27 січня 2021 року № 29, пп. 9.4. та 9.5, для участі у відборі кандидати в члени Конкурсної комісії повинні представити ЗАЯВУ в довільній формі та РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ЛИСТ за підписом керівника юридичної особи у довільній формі із зазначенням однієї кандидатури, яка рекомендується для включення до складу КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ, та аргументацією важливості включення саме цієї особи;

юридична особа, яка надає рекомендаційний лист, може бути будь-якої форми власності, однак її статутні документи повинні передбачати міжнародну діяльність у сфері культури, комунікацій, іміджу та презентації України за кордоном, а сама юридична особа має бути активною у цій сфері упродовж останніх трьох років, а саме, не менше п’яти разів на рік організовувати відповідні міжнародні заходи.

До складу Конкурсної комісії увійдуть 6 осіб, запропонованих юридичними особами, що відповідають зазначеним вище вимогам та були відібрані Експертною комісією.

18 серпня 2021 року
18 серпня 2021 року
Оголошення конкурсу на генерального директора Українського інституту

Міністерство закордонних справ України та Конкурсна комісія оголошують прийом документів від кандидатів на посаду Генерального директора Державної установи «Український інститут». 

Подача документів (у форматі pdf та word) відбуватиметься з 19 серпня до 23:59 17 вересня 2021 року на електронну адресу konkurs_ui@mfa.gov.ua 

Інформація про умови проведення конкурсного відбору кандидатури на посаду Генерального директора державної установи «Український інститут» розміщена на офіційному сайті Міністерства закордонних справ України за посиланням https://mfa.gov.ua/gromadskosti/konkurs-du-ukrayinskij-institut 

та на сайті  Українського інституту за посиланням https://ui.org.ua/vacancies/  

(!Звертаємо увагу заявників, що пакет документів приймається до опрацювання виключно у форматах word та pdf, зокрема CV – у форматі word та презентація – у форматі pdf. Заяви про участь у конкурсі, надіслані без повного пакету документів, не розглядатимуться. 

 

За наказом МЗС від 18 серпня 2021 року, до конкурсної комісії увійшли: 

 

Біденко Артем Голова громадської організації «Інститут інформаційної безпеки» 

Боровець Ірина Т.в.о директора Департаменту комунікацій та публічної дипломатії МЗС 

Боршош Соломія Незалежна дослідниця з оцінювання програм демократії та міжнародного розвитку для програм ПРООН, Європейського фонду за демократію, Шведського агентства з міжнародної співпраці та розвитку, Агентства США з питань міжнародного розвитку  

Дробович Антон Голова Українського інституту національної пам’яті, науковець, експерт у сфері освіти і культури, дослідник сучасних комунікацій та арт-критик 

Дяк Софія Директорка ГО «Центр міської історії Центрально- Східної Європи» 

Карп’як Вадим Ведучий політичного ток-шоу на каналі ICTV "Свобода Слова" 

Кебуладзе Вахтанґ Український філософ, перекладач, професор кафедри теоретичної і практичної філософії філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор філософських наук 

Логвиненко Богдан Голова громадської організації Ukraїner 

Огаркова Тетяна Українська літературознавиця, журналістка, есеїстка 

Ліннік Руслана Секретар Конкурсної комісії, перший секретар відділу публічної дипломатії Департаменту комунікацій та публічної дипломатії МЗС

 

УВАГА! Міністерство закордонних справ України та Конкурсна комісія продовжили терміни приймання документів від кандидатів на посаду Генерального директора Державної установи «Український інститут» до 23:59 1 жовтня 2021 року.

× Наш сайт тимчасово переживає
технічні зміни, щоб стати краще.

Дякуємо за розуміння!