Арт-менеджерка, кураторка і авторка. Має філософську освіту з досвідом у сучасному мистецтві та історії українського мистецтва 20 століття. Авторка книг «Казимир Малевич. Київський період 1928-1930», «Казимир Малевич. Київський аспект» та «Дмитро Горбачов. Случаї».
Працювала у різних мистецьких інституціях України. Тетяна курує публічну програму Українського павільйону на 59-й Венеціанській бієнале, присвячену деколонізації.
Заступник генерального директора
Журналіст, правозахисник, дослідник та куратор освітньо-культурних проєктів. Член правління українського ПЕН. Працював програмним директором Кримського Дому та консультантом з медіа та комунікацій експертної компанії pro.mova, співзасновник громадської організації “Крим SOS”. Учасник та доповідач адвокаційних місій за кордоном, зокрема, на майданчиках ООН, Ради Європи, Європарламенту, ОБСЄ . Засновник українсько-кримськотатарського літературного проєкту “Кримський Інжир”, ініціатор створення цифрового музею депортації кримських татар «Tamırlar».
Громадська та професійна діяльність сфокусована на темах окупованого Криму, гуманітарної політики, сучасного стану кримськотатарського народу, деколонізації, свободи слова та комунікаційних стратегій.
Закінчив Таврійський Національний університет ім. В. І. Вернадського за спеціальністю «Політичні науки». Випускник семінару “Відповідальне лідерство” Аспен Україна, програми Open World та Літнього інституту з публічної дипломатії Університету Південної Каліфорнії.
Нагороджений Орденом “За заслуги” ІІІ ступеня.
Соломія Боршош
Експертка зі стратегічного планування, оцінки та доброго врядування. Має більш ніж 12 років професійного досвіду в аудиті та управлінні. У портфоліо — більше 15 проектів консультування і понад 30 проєктів програмної оцінки у країнах Східної Європи та Кавказу (для Sida, Danida, USAID, UNDP, European Endowment for Democracy та ін.).
Працювала заступницею генеральної директорки з розвитку у Мистецькому Арсеналі, в незалежному медіа hromadske.ua та громадській спілці «Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ». До переходу у громадський сектор, працювала старшим аудитором компанії PricewaterhouseCoopers.
Має членство АССА та ступінь магістра з міжнародних відносин від Кафедри вивчення війни, Королівського коледжу у Лондоні (Велика Британія). Також отримала ступені магістра права та аудиту від ЛНУ ім. І. Франка (Україна).
Марія Волчонок
Програмна менеджерка напряму “Візуальне мистецтво”
Ася Павленко
Програмна координаторка
Тетяна Мельник
Дизайнерка
Анна Ряба
Менеджерка цифрових платформ
Марія Процюк
Провідна аналітикиня
Альона Кухар
Менеджерка з інституційного розвитку
Ольга Сагайдак
Представниця Українського інституту у Франції
Катерина Рітц-Ра́кул
Менеджерка з інституційного розвитку
Ольга Сагайдак
Представниця Українського інституту у Франції