Ukrainian Doc Preview 2020:
нові можливості для кінодокументалістів
Український інститут та фестиваль DocudaysUA проведуть спільну програму для просування українського кіно The Ukrainian Doc Preview 2020. Програма відбудеться в рамках індустрійної платформи фестивалю Docudays.
Спільна програма просування українського кіно The Ukrainian Doc Preview 2020. Програма відбудеться в рамках індустрійної платформи фестивалю Docudays.
Ukrainian Doc Preview — це пілотний шоукейс актуальних українських документальних кінопроектів на стадії чорнового монтажу для відбірників фестивалів і представників міжнародних сейлз-компаній та фондів, організований Українським інститутом спільно з Docudays UA. У 2020 році зарубіжним експертам було представлено шість українських документальних повнометражних кінопроєктів. У межах онлайн події відбулися тренінги для учасників за участі знаних міжнародних тьюторів, пітчинг та індивідуальні зустрічі з експертами.

Ольга Бірзул, керівниця сектору кіно в Українському інституті, розповіла: «Цьогоріч Український інститут запускає серію шоукейсів відразу на кількох фахових кінофестивалях. Шоукейси — це ефективний формат, який знайомить впливових міжнародних експертів з найкращими зразками українського кіно і не лише залучає зовнішню фахову експертизу до аналізу його потенціалу, а й посилює видимість фільмів на міжнародних кінофестивалях у майбутньому. Безумовно, значно продуктивніше працювати з фільмами ще на стадії виробництва, як це робить Ukrainian Doc Preview. Що більше якісних фільмів ми отримаємо у фіналі, то легше нам буде говорити про різнобічну Україну із закордонним глядачем».


Проєкти Ukrainian Doc Preview2020:

1.«Ельфова вежа»
Режисерка: Поліна Кельм | Продюсер: Геннадій Кофман, Мирослав Дембінський

2.«Залізні метелики»
Режисер: Роман Любий | Продюсери: Марко Супрун, Андрій Котляр, Стефан Бандера

3.«Перлина абсурду»
Режисерка: Олександра Чуприна | Продюсерка: Ельміра Асадова

4.«Плай. Шлях через гори»
Режисерка: Єва Джишиашвілі | Продюсерка: Оксана Іванюк

5.«Сіль з Бонневілю»
Режисер: Семен Мозговий | Продюсери: Тарас Босак, Артем Колюбаєв, Максим Лещанка, Антон Хильман

6.«Щоденник нареченої Христа»
Режисерка: Марта Смеречинська | Продюсерка: Наталія Лібет


Трейлер: Ukrainian Doc Preview 2020