Український стенд на фестивалі в Ансі
На кіноринку Mifa Market, який працює в рамках світового фестивалю анімаційних фільмів в Ансі (Франція, 10-15 червня 2019 року) було представлено Український стенд.
 
Завдяки синергії зусиль Громадської спілки «Українська анімаційна асоціація» UANIMA, Державного агентства з питань кіно, Українського інституту і Посольства України у Франції цьогорічний Український стенд – це презентація близько 30 анімаційних фільмів, а також проектів серіалів і фільмів, які ще будуть екранізуватися. Делегація від України представила каталог різних анімаційних продуктів 2019-2020 рр.
 

«Завдяки позитивній динаміці розвитку в останні роки, українська анімація сьогодні потребує гідної промоції та підтримки як ніколи. Ми стаємо конкурентоспроможними, про нас говорять у Європі, ми потрапляємо до головного конкурсу найвизначнішого фестивалю анімації у світі – аргументів стає все більше!», – поділилася виконавча директорка Громадської спілки «Українська анімаційна асоціація» Олена Голубєва.

До основної програми фестивалю вперше увійшов український короткометражний анімаційний фільм «Кохання» Микити Лиськова.

Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів у Ансі (Festival International du Film d’Animation d’Annecy)  це один із найвідоміших світових майданчиків для анімаційників, який відсвяткує своє 60-річчя у наступному році.