Український електронний проєкт SI Process на фестивалі Inne Brzmienia у Польщі 

Цьогоріч за підтримки Українського інституту в програмі польського міжнародного фестивалю Inne Brzmienia взяв участь український музичний проєкт SI Process. 

 

Програмний директор фестивалю помітив Станіслава під час шоукейсу Tallinn Music Week, участь якого відбулася завдяки Українському інституту у квітні, і вже на наступний день Станіслав отримав запрошення зіграти на фестивалі Inne Brzmienia у Любліні 27 червня.  

SI Process – це сольний проєкт музиканта та саундпродюсера Станіслава Іващенка, який поєднує в собі гру на живих барабанах разом з електро-текстурами. За час активності власного проєкту Станіслав Іващенко виступав на таких українських фестивалях як Brave! Factory, GogolFest, Black Factory, а також брав участь у міжнародних подіях: Closer x Zenner 2022 (Німеччина), Bergen Svitanok (Норвегія), Oslo Svitanok (Норвегія) та Treski Küün (Естонія).  

Місія фестивалю Inne Brzmienia – підтримка культури Східної Європи. Організатори запрошують до Любліна найбільш перспективних митців з України, Грузії та Вірменії, задля включення їх у мережу професійних контактів західноєвропейського індустрії музики та пошуку нових слухачів.