Український джаз на шоукейс-фестивалі Am I Jazz?

11-15 листопада джазовий шоукейс-фестиваль Am I Jazz? презентує онлайн фаховій спільноті та міжнародній аудиторії нове покоління представників українського джазу.
 

Український інститут разом з фестивалем афро-американської та імпровізаційної музики “Am I Jazz?” підготували 5-денну програму онлайн-шоукейсу. П’ять яскравих українських джазбендів з Києва, Одеси, Дніпра та Львова представлять регіональне розмаїття авторської імпровізаційної музики в Україні. В межах шоукейс-програми фестивалю прозвучать прем’єри та композиції з уже виданих альбомів музикантів.

Цільовою аудиторією шоукейс-програми є представники міжнародних джазових фестивалів, шоукейсів, директори музичних інституцій, джазових локацій, а також представники міжнародних медіа.

До програми онлайн-шоукейсу увійшли: Квінтет Денніса Аду, Квартет Юрія Середіна, Марево (тріо Андрія Показа, Мирослава Пятникова та Даніеля Кастро), ансамбль Данила Вінарікова та IMAGOjazz.

Прем’єри відео відбудуться 11-15 листопада о 21:00 (за київським часом) на Faсebook-cторінках фестивалю Am I Jazz? та Українського інституту, а також на YouTube-каналі фестивалю.

Розклад показів:
11 листопада – Yuriy Seredin Quartet
12 листопада – Marevo
13 листопада – Danylo Vinarikov Ensemble
14 листопада – IMAGOjazz
15 листопада – Dennis Adu Quintet

Am I Jazz? – фестиваль афро-американської та імпровізованої музики. Програма підкреслює контрасти та паралелі між новою акустичною та електронною музикою. Організатори щорічно запрошують аудиторії слухати джазову музику, обговорювати та танцювати. Цьогоріч фестиваль проходить уп’яте.