Виставу, що почала життя у бомбосховищах Києва, покажуть у Лондоні на річницю повномасштабної війни

Виставу «Bunker Cabaret», що розпочала життя у бомбосховищах Києва, покажуть 24 та 25 лютого у Лондоні, у експериментальному просторі Somerset House. 

Вистава «Bunker Cabaret» поєднує музику, поезію, танець та кіно у дослідженні кохання проти тоталітаризму та особистих конфліктів, пов’язаних із мистецтвом під час війни. Місцями іронічна, різка, смішна та нищівна, це вистава про досвід боротьби за життя, любов і свободу. Митці вдаються до радикальних мистецьких форм, аби говорити про прожите. Переглянути трейлер можна за посиланням

Тур не лише представить глядачам життєво важливий театральний твір, але й дозволить тимчасово переселеним митцям Hooligan Art Community продовжувати свою роботу та доносити реальність війни до глядачів, які знали про Україну лише з телебачення та соціальних мереж. Вже відбулися вистави у містах Фалмут та Редрут, Велика Британія.

«Коли ми зустрілися у Великій Британії — відчули відповідальність стати голосом українців та українських митців. Україна має надзвичайну культурну сцену, і ми хочемо представити її у Великій Британії. Для нас створення нової роботи разом — це порятунок. Це початок нової сторінки для нашої спільноти», — розповів співзасновник та перформер Hooligan Art Community Данило Шраменко.

Де та коли відбудуться вистави:

  • 2-3 лютого  – Лейпциг, Німеччина (квитки
  • 10-12 лютого  – Берлін, Німеччина (квитки)
  • 24-25 лютого  – Лондон, Велика Британія (квитки)
  • 2-3 березня – Вотерфолд, Ірландія (квитки)

Інші дати вистав у Великій Британії оголосимо незабаром.

Hooligan Art Community — це незалежна театральна спільнота, заснована в Києві у 2019 році. Митці створюють вистави у нетрадиційних просторах, які досліджують динамічні відносини між актором і глядачем. Їхні роботи виступають за свободу самовираження та рівність.

Виставу у Лондоні співпродюсує Hooligan Art Community та Mahogany Opera у співпраці з Андреа Ферран imPOSSIBLE Producing. У 2021-22 роках Андреа була резиденткою Британської Ради у Івано-Франківському національному театрі. Вистава «Bunker Cabaret» була розроблена з підтримкою Britten Pears Arts, 101 Outdoor Arts, Volta International Festival та Somerset House Exchange, а також Urgent Action Fund та краудфандингу.

Виконавці: Мірра Жучкова, Сем Кислий, Наталка Перчишина, Данило Шраменко

Художниця по світлу: Наталка Перчишина

Відеохудожниця: Любов Слюсарева

Художник з костюмів: Павло Кураксин

Консультант з хореографії та драматургії: Матіс Кляйншнитгер

Режисер-постановник: Пітер Кант