Український інститут вимушено скасовує візит українських ілюстраторок до Парижа
Цього року книжковий салон Livre Paris відмінено у зв'язку з COVID-19
Книжковий салон Livre Paris не відбудеться у 2020 році - Український інститут вимушено скасовує візит українських ілюстраторок Illuminate до Парижа. Зараз ми розглядаємо можливості втілення програми Illuminate цього та/або наступного року.
Про рішення скасувати книжковий салон йдеться у комюніке президента Національної видавничої спілки Вінсента Монтана, розісланому на інформаційні агенції 1 березня 2020 року ввечері:

«Після рішення Уряду припинити збори понад 5000 людей, ми з жалем прийняли рішення скасувати цьогорічний салон. Наше почуття відповідальності зобов'язує нас не ризикувати здоров'ям всіх, хто докладається до успіху Livre Paris: видавців, експонентів, авторів, спікерів, партнерів з понад 50 країн, і звісно відвідувачів, кількість яких становить понад 160 000 осіб кожного року».

29 лютого уряд Франції ухвалив рішення припинити масові заходи та зібрання понад 5000 осіб через поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Європі. Заява Міністра охорони здоров'я Франції Олів'є Времана.

Український інститут залишається на зв'язку з нашими партнерами у Польщі, Німеччині, Австрії та Нідерландах щодо заходів, які плануються цієї весни. Наразі всі домовленості залишаються в силі.

За інформацією МОЗ України в Україні жодного випадку захворювання не зафіксовано. Інформація оновлюється: bit.ly/2Td8Gpu