Український інтер'єрний дизайн на Milan Design Week 2019
Інтервенція Українського інституту в місті високої моди та показів відомих кутюр'є - Мілані.
Українська дизайн-платформа Prostir 86 за підтримки Українського інституту представляє проект MODERN_ISM для відвідувачів Міланського тижня дизайну.
MODERN_ISM - це підбірка дизайн-продуктів 7 українських брендів, які переосмислюють ідеї модернізму через найрізноманітніші техніки й матеріали - від традиційних до сучасних. Сотні тисяч відвідувачів з усього світу побачили прикраси, інтер'єрний декор, арт-об'єкти, кераміку, меблі, лампи й килими від Наташа Єгорова (TASHA ORO), Євген Пукліч (container.studio), Оксана Левченя (OLK manufactory), Маша Рева (Masha Reva X NADIIA), Катерина Соколова (NOOM), Колектив дизайнерів SVOYA studio, Юрій Ринтовт (Ryntovt Design). Українські дизайнери були представлені на легендарній локації - в Superstudio Più.
"Що мені дійсно сподобалося? Незважаючи на те, що у нас невеликий проект з досить скромним бюджетом, ми розуміли, що у нас виразна і «сильна» добірка предметів, які стали актуальними і вписувалися в європейський контекст, одночасно виділяючись своїм самобутнім дизайном. Українськими продуктами цікавилися безліч відвідувачів - повторюся, особливо приємний той факт, що більшість гостей підкреслювали те, що наша експозиція візуально вирізняється. Такі слова і позитивні емоції людей - величезний бонус для нашої команди! Варто підкреслити, що історичний фактор, ті багатовікові традиції і техніки, які використовували українські майстри, безумовно, залишили свій слід і вплинули на сучасне покоління дизайнерів. І це наша перевага!", - ділиться враженнями кураторка проекту Ольга Богданова.