Відбір у конкурсну комісію, яка обиратиме Генерального директора Українського інституту

12 липня розпочинається прийом документів від кандидатів до складу конкурсної комісії, яка обиратиме Генерального директора Державної установи «Український інститут».

Увага! Термін подачі заявок продовжено до 30 липня!

12 липня розпочинається прийом документів від кандидатів до складу конкурсної комісії, яка обиратиме Генерального директора Державної установи «Український інститут». До складу Конкурсної комісії увійдуть 6 осіб.

Подробиці конкурсних процедур читайте на нашому сайті: https://ui.org.ua/vacancies/.

Для участі у відборі кандидати в члени Конкурсної комісії повинні представити заявку в довільній формі та рекомендаційний лист за підписом керівника юридичної особи у довільній формі із зазначенням однієї кандидатури, яка рекомендується для включення до складу конкурсної комісії, та аргументацією важливості включення саме цієї особи.

Юридична особа, яка надає рекомендаційний лист, може бути будь-якої форми власності, однак її статутні документи повинні передбачати міжнародну діяльність у сфері культури, комунікацій, іміджу та презентації України за кордоном, а сама юридична особа має бути активною у цій сфері упродовж останніх трьох років, а саме, не менше п’яти разів на рік організовувати відповідні міжнародні заходи.

Документи можна подати з 12 по 26 липня 2021 року у форматі pdf та word на електронну адресу [email protected].

Слідкувати за перебігом конкурсного відбору кандидатури на посаду Генерального директора державної установи «Український інститут» можна на сайті Українського інституту: https://ui.org.ua/vacancies/