Український інститут оголошує другий набір на участь у конкурсі ЕКСТЕР
Український інститут оголошує другий конкурс для українських митців, кураторів та арт-критиків на участь у міжнародній програмі мистецьких резиденцій ЕКСТЕР
У рамках другого етапу програми ЕКСТЕР в 2019 році Український інститут пропонує короткострокові резиденції для українських митців, кураторів та арт-критиків у таких партнерських інституціях та програмах:

Відбір учасників кожної резиденції здійснюватиме команда Українського інституту та представники відповідної партнерської інституції. Учасники отримають простір для роботи, інституційну підтримку в налагодженні контактів із місцевою арт-спільнотою.

ЕКСТЕР — довгострокова програма міжнародних резиденцій у сфері сучасного мистецтва, розроблена Українським інститутом. Програма сприяє обміну та співпраці між фахівцями, а також посилює присутність України в міжнародній мистецькій спільноті. Програма носить ім'я української мисткині Олександри Екстер (1882–1949) — знакової представниці світового авангарду, яка більшу частину життя мешкала в Києві.

Більше актуальної інформації по програмі ЕКСТЕР можна знайти тут