Українці відкрили 205 сезон Музікферайну у Ґраці
Цього року подія відбувається в рамках Двостороннього року культури Україна-Австрія 2019 за підтримки Ukrainian Institute - Український інститут.
Українці відкрили 205-ий сезон Musikverein в австрійському місті Ґрац! 9-10 вересня Молодіжний Симфонічний Оркестр України та Львівська академічна чоловіча хорова капела «Дударик» під диригуванням яскравої Oksana Lyniv виконали «Перший весняний день» Франца Ксавера Моцарта і Симфонію №9 Людвіга Ван Бетховена, якою розпочалося святкування Року Бетховена 2020 в Австрії та Німеччині.
Youth Symphony Orchestra of Ukraine
Другий рік поспіль українські виконавці відкривають музичний сезон Музікферайну в місті Грац. Цього року подія стала публічною і доступною для всіх бажаючих.

Музиканти створили святковий настрій не лише в переповненій залі Musikverein, а й на вулицях Ґраца. Під час імпровізованого флешмобу на головній площі міста ноти українського гімну плавно перейшли в гімн Євросоюзу – знамениту "Оду радості" Людвіга ван Бетховена. Туристи й перехожі були заінтриговані – впевнені, що незабаром у просторах інтернету з'явиться чимало відео про музичні пригоди наших в Австрії.