Українські
артисти
на війні

Проєкт «Culture Fights Back» розповідає про митців та представників громадського суспільства, які долучилися до лав Збройних Сил України.

Дізнавайтеся історії українських акторів театру, танцівників балету, оперних співаків, хореографів, які часто попри повну відсутність військового досвіду, стали до лав війська на початку повномасштабного вторгнення росії.

Дмитро Дікусар

Дмитро Дікусар – український танцюрист і хореограф.

Дмитро почав займатися танцями з шести років — спочатку бальними, а згодом і спортивними. Впродовж багатьох років бере участь та перемагає в українських та міжнародних конкурсах. Досяг високих результатів: у латиноамериканських танцях потрапив до фіналу Кубка Європи, а також став переможцем Чемпіонату світу в цьому танцювальному жанрі.

У 2006 році Дмитро отримав звання кандидата в майстри спорту з бальних танців. Брав участь у різноманітних міжнародних змаганнях та у Чемпіонаті України.

Широку популярність Дмитро отримав завдяки українській версії “Танців з зірками”, прем’єра якої відбулася у 2006 році. Проєкт сподобався глядачам, отримавши величезну популярність. Пізніше Дмитро працював режисером і продюсером грузинської версії шоу.

У 2022 році Дмитро Дікусар приєднався до лав Збройних сил України, і зараз рідко спілкується зі своїми фанатами в соціальних мережах. У перші місяці повномасштабного вторгнення він написав пост в Instagram про те, як рятувався від обстрілів Києва російськими балістичними ракетами. Він публічно подякував своєму командиру за професіоналізм.

Востаннє Дмитро публікував оновлення у соцмережах у січні 2023 року та у жовтні 2022 року. Зазвичай це короткі дописи, які повідомляють підписникам, що він живий і здоровий, або оголошення про збір пожертв на військову допомогу, наприклад, тепловізори чи рації.

Фото:
Instagram-сторінка Дмитра Дікусара
Більше про Дмитра Дікусара: Іnstagram dikusar_dmitriy