Між Києвом і Віднем: історії людей, ідей і об'єктів в обігу та русі

Читайте оновлену інформацію про подію тут.

Український інститут (Київ), Інститут наук про людину (Institut für die Wissenschaften vom Menschen, Відень) і Центр міської історії (Львів) запрошують подавати заявки на участь у конференції, яка відбудеться у Відні 4-7 грудня 2019 р.

Мультидициплінарна конференція присвячена актуальним інтерпретаціям модерної історії регіону, що умовно окреслений кордонами сучасної України та Австрії, крізь призму обігу й руху людей, ідей та предметів. Учасники конференції розглянуть історії людей, що жили в регіоні, прибували сюди, переміщалися в його межах або покидали його, аналізуючи чинники цього руху та його наслідки; досліджуватимуть потік ідей, що були артикульовані, набували розповсюдження й резонували з досвідом людей як у регіоні, так і поза ним; а також намагатимуться відповісти на питання про те, як обіг матеріальних об'єктів, товарів і ресурсів вплинув на суспільства і довкілля, формуючи відносини та ієрархії між місцями і людьми.

Запрошуємо дослідників подавати свої заявки на участь у конференції на [email protected] до 5 серпня 2019 р. Детальнішу інформацію можна знайти тут.

Конференція відбудеться в рамках довстороннього Року культури Австрія-Україна та організовується у співпраці з Центром польських та європейських студій ім. Єжи Гедройця НаУКМА (Київ) і Центрально-Європейським університетом (Будапешт/Відень).
Академічну програму конференції супроводжуватимуть вечірні публічні події. Повну програму заходів буде анонсовано у вересні.