«Місяць культурної дипломатії України» у Вікіпедії проходитиме вдруге
Український інститут разом із Міністерством закордонних справ та ГО «Вікімедіа Україна» вдруге проведе інформаційну кампанію «Місяць культурної дипломатії України»
#UkraineEverywhere — під таким гаслом з 17 лютого до 17 березня у Вікіпедії буде проведена інформаційна кампанія “Місяць культурної дипломатії України”, яка спрямована на оновлення та створення нових статей про Україну та українську культуру українською та іншими мовами.
«Місяць культурної дипломатії України» у Вікіпедії проходитиме вдруге, перша кампанія відбулась у 2021 році. Тоді 172 користувача і користувачки створили і оновили статті понад 1 200 разів та створили понад 817 нових статей українською та іноземними мовами.
«Вже вдруге поспіль ми проводимо місяць культурної дипломатії України у Вікіпедії. Це чудова можливість розповісти світові про креативну, динамічну, інноваційну Україну. Просування позитивного іміджу України за кордоном входить до ключових пріоритетів нашої Стратегії зовнішньополітичної діяльності. Закликаю всіх долучатися до цієї ініціативи, аби у Вікіпедії з’явилися сотні нових статей про українське кіно, музику, театр, літературу та мистецтво», — закликав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.
Місяць культурної дипломатії України буде присвячено відомим українським митцям із сфери кіно, музики, літератури, архітектури, дизайну, які зробили вагомий внесок у світову культуру та про яких ще немає статей у Вікіпедії.
«Найчастіше ми звертаємося саме до Вікіпедії, аби отримати потрібну інформацію. Тому необхідно писати нові статті та покращувати вже існуючі, щоб більше людей з усього світу дізнавалися про Україну, її культуру, явища та діячів. Важливо, щоб ця інформація була чіткою, правдивою та об’єктивною, а ще – доступною на якомога більшій кількості мов. Цей проєкт дозволить гучніше розповідати про Україну та її надбання», — зазначив генеральний директор Українського інституту Володимир Шейко.
Запрошуємо долучитися до проєкту «Місяць культурної дипломатії України» усіх охочих. Інформація про конкурс, список пропонованих статей та умови участі доступна на ucdm.wikimedia.org.ua.
#UCDMonth #UEWikipedia
Контакт з усіх організаційних питань: [email protected]