Концерти камерної музики
Концерт Danapris String Quartet на фестивалі Musikprotokoll
Рік культури Україна-Австрія
Дата
5 жовтня
Сектор
Напрям діяльності
Участь України у ключових культурних, освітніх і наукових подіях світу
Музика
Місце
Ґрац, Австрія
«Сучасна академічна українська музика - це дійсно відкриття нового світу для її шанувальників у різних країнах. Програма концерту розкрила і досвід, і пошуки української композиторської школи: прозвучали твори Валентина Сільвестрова, Максима Коломийця, Андріана Мокану та Максима Шалигіна. А ще дуже важливо і те, що за підтримки Українського Інституту стався важливий професійний діалог українських музикантів та колег з європейської музичної спільноти»

– Лілія Млинарич, засновниця та президентка Koktebel Jazz Festival –
5 жовтня український струнний квартет Danapris String Quartet взяв участь у одному з найстаріших музичних фестивалів Австрії — фестивалі нової академічної музики Musikprotokoll. Danapris String Quartet — це музичний колектив, що популяризує українську культуру в світі, особливу увагу приділяючи бароковій та новій академічній музиці.

Фокус-тему Musikprotokoll «Next door — the Neighbourhood of Europe» було побудовано довкола тем відстані і близькості.

До програми увійшли твори Максима Коломійця, Адріана Мокану, Валентина Сильвестрова і Максима Шалигіна. Виступ Danapris String Quartet на фестивалі Musikprotokoll — важливий крок у знайомстві міжнародної спільноти з українськими композиторською і виконавською традиціями.