Нова capacity building програма Resonate UA для молодих музикантів та музичних менеджерів

Resonate UA – це 20-тижнева онлайн-програма навчання, розроблена для підтримки українських артистів і менеджерів у розширенні їхньої міжнародної діяльності. Програма включає онлайн-семінари, майстер-класи та коучинг від міжнародних експертів. Основні теми – розуміння музичної індустрії, експортні стратегії, цифрова комунікація та міжнародне просування.

Програма проводитиметься чотири рази протягом 2025-2026 років. Перший курс розпочнеться у січні 2025 року.  

Перший курс – для джазових музикантів та менеджерів. Для участі буде відібрано 15 учасників, з яких 6 потраплять до програми для просунутого рівня. 

Що включає програма? 

  • Щотижневі онлайн-семінари, які навчать орієнтуватися на глобальному музичному ринку, будувати успішну кар’єру та ефективно просувати музику на міжнародному рівні. 
  • Можливості нетворкінгу в онлайн-форматі для знайомства з професіоналами музичної індустрії. 
  • Активності зі створення спільноти, де можна ініціювати співпрацю та обмінюватися ідеями з іншими учасниками музичної спільноти. 

Для учасників просунутого рівня: 

  • Професійні фотосесії для промоції та підсилення вашого бенду для представлення музики за кордоном на високому рівні. 
  • Студійний візит на jazzahead! – одну з ключових світових подій джазової спільноти, де можна особисто познайомитися з міжнародною джазовою сценою та професіоналами індустрії. 
  • Персоналізований коучинг з питань брендингу, PR і експортної стратегії для вдосконалення підходу до міжнародного просування. 

Вимоги до кандидатів 

  • Музиканти мають бути віком 20–35 років і вже мати свій авторський музичний проєкт, готовий до експортної діяльності, з амбіціями розвивати кар’єру на міжнародному рівні. 
  • Менеджери можуть бути як на початку своєї кар’єри, так і досвідченими професіоналами, які тільки починають працювати в сфері джазу. 
  • Кандидати можуть бути студентами або випускниками музичних академій, музикантами та менеджерами. 
  • Мова програми – англійська, бажаний рівень володіння мовою – не нижче середнього. 
  • Учасники повинні брати участь у всіх запланованих заходах. У разі технічних труднощів через війну всі онлайн-лекції будуть записані та доступні для перегляду пізніше. 
  • Учасники просунутого рівня мають бути готові подорожувати до м. Бремен (Німеччина) для участі в jazzahead! 23-26 квітня 2025 року. 

Як подати заявку? 

Заповніть онлайн-форму за посиланням. Кінцевий термін подачі заявок – 20 грудня. У програмі може брати участь лише один представник від музичного колективу. У разі відбору ви отримаєте повідомлення на початку січня 2025 року. 

Цей набір учасників став можливим завдяки співпраці Українського інституту та шведської музичної організації Musikcentrum Öst у партнерстві з Київською муніципальною академією музики ім. Р. М. Глієра та Харківським національним університетом мистецтв ім. І. П. Котляревського. Програма фінансується за підтримки Шведського інституту.