Результати конкурсу для ілюстраторів Illuminate
Ми отримали 40 сильних заявок із Києва, Одеси, Львова, Кам'янця-Подільського та Харкова.
При відборі учасників комісія враховувала досвід роботи саме в книжковій ілюстрації та потенціал представляти найактуальніші її тенденції за кордоном.

20-23 березня на книжковий салон Livre Paris 2020 знайомитися з представниками закордонних видавництв, презентувати свої роботи, відвідувати інституції та галереї, які співпрацюють із книжковими ілюстраторами, їдуть:

Катерина Дідик (Київ) / роботи ілюстраторки
Ілюстраторка працює в традиційних техніках, діджитал ілюстрації, а також займається експериментальною анімацією.

Поліна Дорошенко (Київ) / роботи ілюстраторки
Книжка «Лісова пісня» з ілюстраціями Поліни увійшла до міжнародного каталогу найкращих дитячих книжок The White Ravens. Художниця-ілюстраторка викладає на кафедрі графічних мистецтв в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури.

Оксана Драчковська (Львів) / роботи ілюстраторки
Стипендіатка національної програми Словацької республіки (SAIA) та програми Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща «Gaude Polonia», Оксана співпрацювала з такими видавництвами: Видавництво старого Лева, Наш формат, Ранок, Крокус, Чорні вівці, КСД, Лілея, Букрек.

Тетяна Загачевська (Львів) / роботи ілюстраторки
Ілюстраторка та графічна дизайнерка, Тетяна викладає на кафедрі графічного дизайну Львівської національної академії мистецтв.

Романа Рубан (Київ) / роботи ілюстраторки
Ілюстраторка, верстальниця, графічна дизайнерка. Романа працює не лише над комерційною ілюстрацією, але й створює персональні проєкти як художниця, в царині сучасного самвидаву: лімітовані тиражі зінів та арт-буків.


Вітаємо переможців!

Illuminate — це професійний візит п'ятьох українських ілюстраторів на Livre Paris в Парижі, який триватиме з 20 по 23 березня 2020 року.

Livre Paris є найвідомішою і наймасштабнішою подією в літературному середовищі Франції. Щороку його відвідує понад 100 тис. осіб, серед яких близько 30 тис. осіб — це професійна аудиторія. Паризький книжковий салон Livre Paris є платформою для професійного спілкування та майданчиком для більш ніж 800 подій. У 2020 році він проводитиметься в 33-й раз.