alyona alyona, Love'n'Joy
та Blooms Corda їдуть на британський шоукейс-фестиваль The Great Escape
The Great Escape Festival та Український інститут оголошують переможців першого конкурсу програми Extra Sound.
Фестиваль отримав понад 130 заявок від гуртів та виконавців, серед яких обрали трьох переможців — alyona alyona, гурти Love'n'Joy і Blooms Corda.

The Great Escape — це фестиваль нової мейнстрімової музики, який щорічно збирає понад 500 артистів із усього світу на 30+ майданчиках, що розташовуються на узбережжі Брайтона в Британії.

За результатами конкурсу Extra Sound на шоукейс-фестиваль, який відбудеться 13-16 травня 2020 року, представляти Україну за підтримки Українського інституту поїдуть:

Love'n'Joy — тріо з Києва, які поєднали інді-рок з психоделічним звучанням з 1960-х років. Свій перший альбом гурт випустив 10 років тому, а в останні роки все більше гастролює на Заході.
Blooms Corda — музичний проєкт (група) Данила Галика, створений у Києві, у 2014 році разом з виходом акустичного міні-альбому «7 пiсень». Зараз на рахунку гурта три альбоми: Monodance, Gigotosia та Fog Lavender. Записані переважно на домашніх студіях, вони отримали позитивні відгуки від авторитетних українських музичних видань.


alyona alyona — українська реп-співачка, авторка пісень, яка минулого року дебютувала з альбомом «Пушка» і стала відомою на українських майданчиках. Цього року співачка вже встигла відвідати один із найвідоміших шоукейс-фестивалів Європи — Eurosonic. Попри той факт, що alyona alyona читає українською мовою, її тексти та біт «заходять» чималій кількості прихильників у Європі.
На фестиваль The Great Escape приїжджають представники музичної індустрії, які полюють за новими іменами. Свого часу фестиваль дав поштовх таким зіркам, як Ed Sheeran, Stormzy, Adele та багатьом іншим.


EXTRA SOUND — це довгострокова програма представлення українських музикантів на ключових подіях музичної індустрії за кордоном, розроблена Українським інститутом. Оголошення результатів другого конкурсу Extra Sound, який визначить чотирьох українських переможців на найбільший шоукейс-фестиваль Польщі Enea Spring Break 2020, відбудеться вже наступного тижня.