EXTRA SOUND. Представлення України на музичних шоукейсах світу

Конкурс на участь українських музикантів у ключових подіях музичної індустрії за кордоном
EXTRA SOUND — довгострокова програма представлення українських музикантів на ключових подіях музичної індустрії за кордоном, розроблена Українським інститутом. Для реалізації програми обрано формат співпраці з впливовими світовими шоукейс-фестивалями.

Шоукейси є важливою частиною екосистеми в музичній індустрії і місцем зустрічі фахівців, серед яких впливові букинг-агенти, програмні менеджери музичних фестивалів, власники музичних видань, керівники лейблів, які шукають нові імена та перспективні музичні проекти.
Мета програми EXTRA SOUND — посилення присутності України в міжнародній музичній спільноті, сприяння співпраці між фахівцями музичної індустрії
та системна участь українських музикантів
у світових профільних подіях.

Партнерами програми EXTRA SOUND є провідні музичні шоукейс-фестивалі у країнах діяльності Українського інституту, які мають досвід, необхідну інфраструктуру, широку мережу локальних контактів та інтегровані в міжнародне фахове середовище.

Склад учасників шоукейсу від України формується фестивалем-партнером спільно з Українським інститутом, враховуючи специфіку, формат та загальний контекст фестивалю. Відбір учасників здійснюватимуть програмні відділи фестивалів спільно з фахівцями програмного відділу Українського інституту на підставі отриманих заявок від музикантів, прийнятих у зазначений термін подачі.

Музиканти, обрані для участі у шоукейсі, зможуть представити свою творчість фаховим аудиторіям та ключовим закордонним агентам, а також отримають інституційну підтримку в налагодженні контактів із міжнародною музичною спільнотою.

Програма Українського інституту EXTRA SOUND 2020 передбачає представлення українських музикантів на чотирьох шоукейс-фестивалях протягом року. У рамках першого конкурсу Український інститут пропонував взяти участь у фестивалі The Great Escape (Брайтон, Велика Британія). Другий конкурс дав можливість взяти участь у найбільшому польському шоукейс-фестивалі Enea Spring Break 2020, який відбудеться у Познані з 10 по 12 вересня. Участь у третьому шоукейс-фестивалі Waves Vienna 2020 відбудеться цього року онлайн, з 10 по 12 вересня.

Український інститут забезпечує виступи відібраних українських музикантів у запропонованих Інститутом шоукейсах.

Вимоги до аплікантів:
 • українське громадянство та постійне проживання в Україні;
 • мінімальний вік 18 років;
 • володіння англійською мовою (рівень B2 та вище);
 • готовність до публічної комунікації;
 • підтверджений професійний досвід;
 • діяльність та позиція апліканта не суперечить принципам і цінностям УІ.

Будь ласка, зауважте, що перелік вимог є загальним, але не вичерпним, і може змінюватись для кожного із запропонованих фестивалів.

У заявці апліканта потрібно вказати:
 • ім'я (сценічний псевдонім);
 • додати біографію, місто та країну проживання;
 • сторінки у соцмережах;
 • посилання на музику або відео;
 • контактну інформацію.

Останній термін подання заявок на третій конкурс: 1 липня 2020 р.
Де: м.Брайтон, Великобританія
Коли: 13–16 травня 2020 р.
Прийом заявок здійснював фестиваль The Great Escape: РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО

Фестиваль The Great Escape 2020 — офіційний партнер Українського Інституту у програмі представлення України в міжнародних музичних шоукейсах. З часу свого заснування у 2006 році The Great Escape утвердився як провідна міжнародна подія для представлення нової музики в Європі. The Times називає його «найкращим місцем у Європі для відкриття нових гуртів», а ВВС 6 — «Каннами музичного світу». Щороку фестиваль представляє більш ніж 500 нових артистів впливовим агентам індустрії та аудиторії, яка складає більш ніж 16 000 відвідувачів.

Переможці — alyona alyona, Love'n'Joy і Blooms Corda

Заявка до участі приймалися на офіційному сайті The Great Escape за посиланням.

ВАЖЛИВО!
Оформлення британської візи відібраним учасникам потрібно буде зробити самостійно. Візовий збір та консульські витрати сплачують самі учасники. Детальна інформація за посиланнями:

Кроки по отриманню візи (офіційний портал візового центру UK)
Посилання на документи, які треба надати апліканту

Український Інститут забезпечить музикантів офіційними листами підтримки для подання документів, але не гарантує обраним фестивалем учасникам отримання британської візи.
Spring Break
www.spring-break.pl
Де: м.Познань, Польща
Коли: 10-12 вересня 2020 р.
Прийом заявок: РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО

Enea Spring Break Showcase Festival and Conference — великий музичний фестиваль та конференція для фахівців, що відбудуться з 23 по 25 квітня 2020 р. у Познані, Польща. Подія орієнтована на представлення молодих музичних гуртів та виконавців впливовим експертам музичної індустрії та аудиторії відвідувачів.
Представлення української делегації на фестивалі відбувається у партнерстві з незалежною музичною ініціативою Music Export Ukraine.

Переможці - DZ'OB, Gurt [O], KALUSH, Deepwine
Де: онлайн
Коли: 10–12 вересня 2020 р.
Прийом заявок: заповніть форму за посиланням, додайте до форми в необхідному пункті підписану довідку.

Waves Vienna — провідна фахова подія сектору музики, що відбудеться з 10 по 12 вересня 2020 р. у Відні, Австрія. Щороку подія збирає більш ніж 10000 відвідувачів, серед яких ключові делегати індустрії та впливові агенти сектору музики. Протягом трьох днів на локаціях фестивалю виступає близько 100 артистів з багатьох країн.
Представлення української делегації на фестивалі відбувається у партнерстві з незалежною музичною ініціативою Music Export Ukraine.