Конкурс для професійних театрів на участь у VII міжнародному фестивалі українського театру «Схід-Захід»
Фестиваль відбудеться з 19 по 27 квітня 2020 року у Кракові, Польща.
Оголошуємо конкурс для професійних театрів на участь у VII міжнародному фестивалі українського театру «Схід-Захід» (Międzynarodowy Festiwal Teatru Ukraińskiego Wschód-Zachód), який відбудеться з 19 по 27 квітня 2020 року у Кракові, Польща.
Тема VІI Фестивалю «Схід-Захід» — «І корабель пливе» — присвячена 100-річчю від дня народження Федеріко Фелліні та стилістиці його творчості. Захід організовано у співпраці з Фундацією Масових Видовищ та Центром молоді імені Генрика Йордана.

Український інститут разом із організаторами Фестивалю обере 5 театральних вистав.
Відбір здійснюватиметься експертною радою Українського інституту з українського боку та представниками управління Фундації Масових Видовищ — з боку Польщі.

Заповнити конкурсну заявку можна до 12 грудня 2019 року за посиланням.

Переможцям конкурсу Український інститут забезпечує сплату фестивального внеску на участь у Фестивалі та покриває транспортні витрати на дорогу до Кракова. Результати конкурсного відбору будуть оголошені 23 грудня 2019 року.

Міжнародний фестиваль українського театру «Схід-Захід» у Кракові, заснований Фундацією Масових Видовищ у 2014 році, підтримує та популяризує український театр, представляє найкращі зразки сучасного українського та світового театрального мистецтва в Польщі.

Детально із положенням про проведення VII Міжнародного фестивалю українського театру «Схід-Захід» можна тут.

З додаткових питань щодо участі у конкурсі звертатися до фахівця програмного відділу сектору Перформативного мистецтва Надії Соколенко - [email protected]