Програму міжнародних резиденцій ЕКСТЕР перенесено на 2021 рік
Програму міжнародний мистецьких резиденцій перенесено на 2021 рік
Український інститут до останнього намагався зберегти програму резиденцій ЕКСТЕР цього року, але обставини непереборної сили і необхідність пріоритезувати проєкти в умовах кризи змусили нас скасувати програму у цьому році.

На це було декілька підстав:

  • Досі неможливо нічого спрогнозувати через пандемію covid-19. Не існує жодного надійного способу спрогнозувати розвиток подій навіть на місяць вперед.
  • Громадян України можуть не впускати до ЄС або можуть вимагати 14-денного карантину, що зводить нанівець цілі резиденцій ЕКСТЕР.
  • Існує можливість продовження карантину в країнах проведення резиденцій
  • Можливі додаткові витрати для резидентів, які Український інститут не буде спроможний забезпечити (тести, медичне страхування, маски тощо.)

На жаль, Український інститут не має змоги далі планувати програму цього року, не маючи впевненості, що резиденти ЕКСТЕР зможуть дістатися до резиденцій безпечно і повноцінно там працювати.

Всі заявки, подані цього року, зберігаються. Коли буде оголошено новий конкурс наступного року, то всім цьогорічним аплікантам буде запропоновано просто підтвердити, що їхня заявка актуальна, або за потреби оновити її.

Залишаймося на зв'язку!