Про проєкт

Створено інтерактивну мапу із понад 150-ти осередків українських та кримськотатарських студій у 30-ти країнах світу та укладено онлайн базу студій. Вона описує організаційну/інституційну форму існування студій (у складі вищих навчальних закладів чи незалежних дослідницьких осередків), як функціонують ці студії та якими пріоритетами та тематиками керуються в своїй роботі. 

Проєкт також передбачає підготовку аналітичного звіту, який розгляне ключові особливості розвитку українських студій на сучасному етапі, найважливіші перепони, з якими стикаються українські студії у своєму розвитку та можливості й виклики, що постали перед ними після повномасштабної агресії РФ у лютому 2022 року. 

Мета проєкту

Дослідження стану, потреб та перспектив розвитку українських та кримськотатарських студій по всьому світу має на меті у подальшому сприяти налагодженню партнерств між українознавчими освітніми та дослідницькими інституціями, стимулювати ширшу суспільну дискусію щодо оптимальних шляхів посилення українських студій у світі та слугувати підґрунтям подальшого планування програм і заходів Українського інституту з підтримки українських студій.  

Мапа

Для того, щоби відфільтрувати студії за географією, актуальністютипом чи організаційною/інституційною формою, оберіть потрібну опцію у випадному списку. Після цього мапа і таблиця зміняться відповідно до обраних Вами параметрів. 

Український інститут постійно наповнює та оновлює базу студій. Якщо у Вас є зауваження або уточнення щодо опису Вашої студії, або ж Ви б хотіли додати свій осередок, будь ласка, зв’яжіться з нами: info@ui.org.ua