Український інститут і пандемія вірусу COVID-19 —план дій
Минулі кілька тижнів команда Українського інституту працювала над планом дій в умовах поширення коронавірусу у світі і карантинних обмежень в країнах нашої діяльності, а також, з 12 березня —
в Україні.

Дбаючи про безпеку наших співробітників, партнерів та учасників проєктів, а також розуміючи необхідність продовжувати нашу діяльність в умовах глобальних викликів, ми визначили такі подальші кроки:

  1. Скасували всі закордонні відрядження на березень-квітень. Переводимо в онлайн-режим перемовини з іноземними партнерами.

  2. Запропонували нашим співробітникам гнучкий графік роботи, а також можливість залишатися вдома у випадках, передбачених трудовим законодавством.

  3. Переформатували наш річний план заходів. Наразі ставимо в пріоритет проєкти, які не потребують проведення масових заходів (наприклад, онлайн-кампанії, дослідження, підготовка до запуску нових програм тощо). Деякі публічні події, заплановані на весну 2020 року, були скасовані (про що ми одразу ж повiдомили учасників). Ми також опрацьовуємо можливість перенесення низки проєктів на інший період. Перелік заходів Українського інституту, які були або можуть бути скасовані чи перенесені, можна знайти за посиланням.

  4. Продовжуючи свою роботу в умовах карантину, ми дотримуємося рішень і рекомендацій Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я і Міністерства закордонних справ України: забезпечуємо засоби дезінфекції, обмежуємо кількість учасників заходів (не більше 200), забезпечуємо онлайн трансляції подій. Зокрема, це стосується церемонії вручення премії Women in Arts, яка відбудеться сьогодні ввечері. Ми будемо раді бачити всіх гостей, запрошених на церемонію. Водночас, закликаємо відповідально поставитися до вашого власного здоров'я і здоров'я навколишніх. Будь ласка, не приходьте на подію, якщо ви: протягом минулих двох тижнів повернулися з країни, де зафіксовані численні випадки зараження коронавірусом; маєте підозрілі симптоми (підвищена температура, сухий кашель тощо — докладна інформація про симптоми є тут.

Працюємо далі і бажаємо всім здоров'я!


Перелік скасованих або перенесених заходів