Український Тиждень у Гданську

Із 7 по 16 листопада 2019 року, у Гданську відбудеться Український тиждень, де на відвідувачів чекатимуть концерти, вистави, кінопокази, арт-інсталяції та багато іншого.

Театральну та джазову програму фестивалю сформували Український інститут у співпраці з Kонсульством України в Гданську, за ініціативи якого фестиваль відбувається вже четвертий рік поспіль.
Фестиваль розпочнеться театральною виставою «Страсті за дівчинкою з сірниками» — театрально-музичного перформансу за мотивами однойменного твору Девіда Ленга та за участі вокального Vocal ensemble “Alter Ratio”.

Також, польський глядач побачить дві інші українські вистави:

«APOLLO» — 9 листопада — історія про митців, мисткинь та подорож у космос представлена у перформативно-пластичній виставі за мотивами балету Ігоря Стравінського «Apollon musagète».

«Осінь на Плутоні» — 10 листопада — незалежний театральний проєкт Sashko Brama, – «Осінь на Плутоні» — це документальний перформанс на основі бесід з мешканцями геріатричного пансіонату.

Хедлайнером фестивалю стануть жіноче фрік-кабаре Dakh Daughters, які за підтримки Українського інституту відкривали цього року «Українські тижні у Баварії».
Повну програму фестивалю можна знайти тут.