Закриття Року культури Австрія-Україна 2019
20 грудня у Національній філармонії України відбудеться заключний концерт Року культури, на якому разом виступлять австрійські та українські солісти.
Україна та Австрія завершують Рік культури 2019 концертом у Національній філармонії
На заключному концерті у п'ятницю 20 грудня о 19:00
на сцені Національної філармонії України австрійські
та українські музиканти зіграють разом з Національним ансамблем солістів «Київська камерата». У програмі – шедеври світової музики: твори Бортнянського, Моцарта та Мендельсона-Бартольді. Універсальною мовою музики артисти доведуть, як культура може об'єднати країни.

«Сьогоднішнім концертом, який є спільним проєктом Українського інституту та Австрійського культурного форуму у Києві, ми відзначаємо завершення Року культури Австрія-Україна 2019. Ми з радістю згадуємо 12 місяців напруженої роботи, численні чудові проєкти та культурні моменти в Австрії та Україні», - каже про концерт Директор Австрійського культурного форуму в Києві д-р Ульф Хаусбрандт.
Попри завершення цієї міждержавної ініціативи, плідна співпраця між Україною та Австрією триватиме й далі, вважає Генеральний директор Українського інституту Володимир Шейко:

«Упродовж Року культури Український інститут втілив насичену програму заходів культурної дипломатії в Австрії. Серед них - концерти, публічні дискусії, виставки, майстер-класи, творчі резиденції, театральні вистави, міждисциплінарна наукова конференція та інші події. Така масштабна репрезентація сучасної України за кордоном стала можливою завдяки співпраці з численними австрійськими та українськими партнерами і підтримці МЗС України. Ми здобули не лише надійних партнерів, але й чудових друзів, і ми вже маємо плани на проєкти в Австрії у 2020 році».

Посольство України в Австрії, Австрійський культурний форум у Києві, Австрійське бюро кооперації у Львові та Український інститут загалом здійснили понад 200 культурних проєктів в обох країнах.
Повна програма Року культури #AustriaUkraine2019 доступна на сайті austriaukraine2019.com.