Українські
музиканти
на війні

Проєкт «Culture Fights Back» розповідає про митців та представників громадського суспільства, які долучилися до лав Збройних Сил України.

У цьому розділі читайте історії українських музикантів, які з піснею та зброєю в руках, продовжують нашу багатовікову боротьбу за збереження державності.

Олександр Селезньов

Олександр Селезньов – один із найкращих барабанщиків та перкусіоністів України, що замість барабанів взяв до рук автомат та «джавелін» та став на захист своєї країни. 

До 24 лютого Олександр гастролював країнами та творив музику разом із власним гуртом Alexander Seleznov etc, записав перший авторський альбом та співпрацював з різними відомими артистами, зокрема із MamaRika, Rowan Pattison trio, Freak Power, Didier Marouani. У 2020 році став стипендіатом програми Міністерства культури і національної спадщини Польщі Gaude Polonia. Олександр є автором першого підручника по грі на ударних інструментах українською мовою «Я_барабанщик». Він також є співзасновником та викладачем у школі-студії Skysticks, яка працює вже понад 10 років.

Попри те, що Олександр професійно займається музикою все життя, після початку повномасштабної війни, він був мобілізований до армії та відразу прийшов у військкомат. Помічник гранатометника згодом був переведений до оркестру. Зараз — він артист Оркестру почесної варти Окремої президентської бригади ім. гетьмана Б. Хмельницького та своєю творчістю піднімає бойовий дух воїнів-захисників.

Фото:
Концертне життя – Олександр Зубко
Воєнний час – Олександр Селезньов
Слухайте музику Олександра Селезньова: YouTube