Можливості для українських кінематографістів на Каннському кіноринку

Про проєкт

Український інститут спільно з Каннським кіноринком (Marché du Film) у партнерстві з Французьким інститутом та шведським фондом Goteborg Film Fund оголошують прийом заявок на участь у програмах Producers Network та Cannes Docs.

Український інститут вже втретє співпрацює з Каннським кіноринком в рамках професійних програм Producers Network та Cannes Docs.   

Producers Network

За результатами відкритого відбору до участі у програмі Producers Network будуть обрані 5 українських продюсерів-початківців та 1 документальний проєкт на стадії Work in Progress 

  • українське громадянство;   
  • мінімальний вік 18 років;   
  • вільне володіння англійською мовою;   
  • готовність до публічної комунікації;   
  • бездоганна ділова репутація;   
  • підтверджений професійний досвід: до участі в конкурсі допускаються продюсери, які в якості головного продюсера спродюсували хоча б 2 короткометражні стрічки або 1 повнометражну, що були офіційно відібрані на міжнародні кінофестивалі або випущені в прокат/на стрімінгових платформах, а також мають проєкти у розробці.  
  • діяльність та позиція апліканта не суперечить принципам і цінностям УІ.  

До розгляду не приймаються заявки від продюсерів, що брали участь в продюсерській презентації Українського інституту на Європейському кіноринку Берлінського кінофестивалю, а також заявки від вже досвідчених продюсерів, що мають в своєму портфоліо декілька проєктів, представлених в конкурсних програмах міжнародних кінофестивалів.  

П’ять обраних продюсерів отримає безкоштовну ринкову акредитацію, часткову компенсацію коштів на проїзд та проживання в Каннах та можливість брати участь у всіх подіях в рамках програми Producers Network, зокрема, в ранкових круглих столах з міжнародними кіноекспертами (Breakfast meetings). Інформацію про продюсерів буде розміщено на сайті, всіх інформаційних та коммунікаційних матеріалах кіноринку,  а також розповсюджено серед учасників Producers Network.  

Заявки приймаються до 27 березня, 23:59 за київським часом на пошту films@ui.org.ua

Cannes Docs 

До участі в програмі Cannes Docs Український інститут сформує короткий список з 5 фіналістів, з якого представники Каннського кіноринку оберуть до участі 1 проєкт на стадії Work in Progress в жанрі креативної документалістики, який увійде до секції Spotlighted Projects.   

Команда проєкту-переможця  (режисер/ка+продюсер/ка) отримає: доступ до нетворкінг активностей та воркшопів Cannes Docs,  акредитації на фестиваль для двох осіб, часткову компенсацію коштів на проїзд та проживання, промотування на сайті Cannes Docs та в соціальних мережах.  

Заявки приймаються до 27 березня, 23:59 за київським часом.

*Український інститут сприятиме в отриманні документів задля короткострокового виїзду учасників за кордон задля участі в програмі, але не гарантує отримання такого дозволу.