Можливості для українських кінематографістів на Каннському кіноринку

Про проєкт

Український інститут спільно з Каннським кіноринком (Marché du Film) забезпечать участь українських продюсерів у програмі Producers Network в рамках регулярної співпраці з  Каннським кіноринком.   

Producers Network 2024

За результатами відкритого відбору до участі у програмі Producers Network будуть обрані 5 українських продюсерів. 

Продюсери отримають безкоштовну ринкову акредитацію, часткову компенсацію коштів на проїзд та проживання в Каннах та можливість брати участь у всіх подіях в рамках програми Producers Network, зокрема, в ранкових круглих столах з міжнародними кіноекспертами (Breakfast meetings). Інформацію про продюсерів буде розміщено на сайті, всіх інформаційних та коммунікаційних матеріалах кіноринку,  а також розповсюджено серед учасників Producers Network.   

Заявки приймаються до 7 квітня, 23:59 за київським часом на пошту [email protected] 

  • українське громадянство та продакшн-компанія, зареєстрована в Україні;    
  • мінімальний вік 18 років;    
  • вільне володіння англійською мовою;    
  • готовність до публічної комунікації;    
  • бездоганна ділова репутація;    
  • підтверджений професійний досвід: до участі в конкурсі допускаються продюсери, які в якості головного продюсера спродюсували хоча б 2 короткометражні стрічки або 1 повнометражну (не більше 2-х), що були офіційно відібрані на міжнародні кінофестивалі або випущені в прокат/на стрімінгових платформах; 
  • наявність проєктів в роботі: до участі в конкурсі допускаються продюсери, що мають від 2-х проєктів (мінімум 1 повнометражний ігровий) у роботі з потенціалом до копродукції.   
  • діяльність та позиція апліканта не суперечить принципам і цінностям УІ.   

 

Producers Network 2023

У 2023 році Український інститут спільно з Каннським кіноринком (Marché du Film) у партнерстві з Французьким інститутом та шведським фондом Goteborg Film Fund забезпечили участь українських представників у програмах Producers Network та Cannes Docs.

За результатами відкритого відбору до участі у програмі Producers Network було обрано 5 українських продюсерів.

Продюсери отримали безкоштовну ринкову акредитацію, часткову компенсацію коштів на проїзд та проживання в Каннах та можливість брати участь у всіх подіях в рамках програми Producers Network, зокрема, в ранкових круглих столах з міжнародними кіноекспертами (Breakfast meetings). Інформацію про продюсерів було розміщено на сайті, всіх інформаційних та коммунікаційних матеріалах кіноринку,  а також розповсюджено серед учасників Producers Network.  

Заявки приймалися до 27 березня, 23:59 за київським часом на пошту [email protected]

  • українське громадянство;   
  • мінімальний вік 18 років;   
  • вільне володіння англійською мовою;   
  • готовність до публічної комунікації;   
  • бездоганна ділова репутація;   
  • підтверджений професійний досвід: до участі в конкурсі допускаються продюсери, які в якості головного продюсера спродюсували хоча б 2 короткометражні стрічки або 1 повнометражну, що були офіційно відібрані на міжнародні кінофестивалі або випущені в прокат/на стрімінгових платформах, а також мають проєкти у розробці.  
  • діяльність та позиція апліканта не суперечить принципам і цінностям УІ.  

До розгляду не приймаються заявки від продюсерів, що брали участь в продюсерській презентації Українського інституту на Європейському кіноринку Берлінського кінофестивалю, а також заявки від вже досвідчених продюсерів, що мають в своєму портфоліо декілька проєктів, представлених в конкурсних програмах міжнародних кінофестивалів.  

Українська делегація продюсерів на DOK Leipzig

Андрій Котляр, Вавилон’13

Українська делегація продюсерів на DOK Leipzig

Каріна Костина, Tabor Production

Можливості для українських кінематографістів на Каннському кіноринку

Ольга Матат, EvosFilm

Ukrainian Delegation at the Donostia Zinemaldia - Festival de San Sebastian

Дмитро Суханов, Toy Cinema

Можливості для українських кінематографістів на Каннському кіноринку

Злата Єфіменко, EF Pictures

Cannes Docs 

До участі в програмі Cannes Docs з короткого списку з 5 проєктів, сформованого* Українським інститутом, представники Каннського кіноринку обрали до участі 1 повнометражний документальний проєкт на стадії Work in Progress в жанрі креативної документалістики, який увійде до секції Spotlighted Projects.

Переможцем відбору став документальний проєкт «Dad’s Lullaby», режисерка Леся Дяк.

Команда проєкту (режисер/ка+продюсер/ка) отримали: доступ до нетворкінг активностей та воркшопів Cannes Docs, акредитації на фестиваль для двох осіб, часткову компенсацію коштів на проїзд та проживання, промотування на сайті Cannes Docs та в соціальних мережах.

*Заявки приймалися до 27 березня, 23:59 за київським часом. 

Кадр із фільму «Dadʼs Lullaby», режисерка Леся Дяк.

Сергій повертається додому після 3 років війни між Україною та Росією, вигорілий і травмований. Він був командиром і відповідав за життя інших людей. Тепер він хоче миру для себе та своєї родини. Однак тінь війни дається взнаки, коли подружжя дізнається, що чекає на донечку. Це приносить ще більше надії та відповідальності для Сергія. 

*Український інститут сприятиме в отриманні документів задля короткострокового виїзду учасників за кордон задля участі в програмі, але не гарантує отримання такого дозволу.