Українська делегація продюсерів на Donostia Zinemaldia - Festival de San Sebastián
Про проєкт
Український інститут у партнерстві з програмою Каннського кіноринку Producers Network | Marché du Film створює можливість для українських продюсерів взяти участь в індустрійній секції Міжнародного кінофестивалю у Сан-Себастьяні, який відбудеться з 16 по 24 вересня в Іспанії.
Програма заходу
Кінофестиваль у Сан-Себастьяні – одна з найбільш значущих культурних подій Європи та основний кінофорум іспаномовного світу з потужною індустрійною програмою, яка окрім європейського охоплює кіноринок країн Латинської Америки.
Обрані продюсери отримають фестивальну акредитацію, яка надасть можливість відвідати всі події індустрійної секції (Europe-Latin America Co-Production Forum та Work in Progress активності). Учасники також матимуть змогу встановити теплі контакти з іншими кінопрофесіоналами та домовитися про індивідуальні зустріч з потенційними партнерами. Українську делегацію буде представлено на окремій вкладці “Meet Them” на сайті кінофестивалю.
Організатори забезпечать 4 ночі проживання усім учасникам з 19 по 22 вересня, а також трансфер від аеропорту до готелю і назад.
До делегації було відібрано
Фінальну п’ятірку учасників обирали представники Українського інституту, Каннського кіноринку Marche du Film та Сан-Себастьяну.
Ірина Костюк
Наталія Лібет
2Brave Productions
Умови відбору учасників делегації
Для участі продюсери мали заповнити форму, зразок якої доступний за лінком, українською мовою та надіслати на пошту [email protected]
Продюсери, що брали участь у фокусній презентації в рамках програми “Producers Network” Каннського кіноринку, також могли подаватися. Заявки приймалися до 29 липня 23:59.
· українське громадянство;
· мінімальний вік 18 років;
· вільне володіння англійською мовою;
· готовність до публічної комунікації;
· бездоганна ділова репутація;
· підтверджений професійний досвід (до участі у відборі допускаються продюсери, які протягом останніх чотирьох років випустили в кінотеатральний прокат як мінімум один повнометражний фільм);
· діяльність та позиція апліканта не має суперечити принципам і цінностям Українського інституту
· досвід продюсування повнометражного кіно (не менше трьох років);
· досвід представлення проєктів у програмах закордонних міжнародних кінофестивалів та індустрійних платформах;
· наявність в розробці проєктів, які мають високий потенціал для міжнародної копродукції та дистриб’юції;
· висока вмотивованість та орієнтованість на довгостроковий результат;
· розуміння сильних сторін проєктів в розробці для презентації потенційним партнерам;
· досвід реалізованих копродукційних проєктів буде перевагою.