Премія Українського інституту на Одеському міжнародному кінофестивалі

Про проєкт

У 2019 році Український інститут спільно з Одеським міжнародним кінофестивалем започаткували щорічну премію в межах конкурсної презентації проєктів на фінальних стадіях виробництва Work in Progress.

Проєкт фільму з найбільшим кінотеатральним та/або фестивальним потенціалом за кордоном за рішенням міжнародного журі отримує 150 000 гривень на міжнародну промоцію.

На які типи промоції розрахована Премія від Українського інституту:

→ PR-послуги (визначення цільових аудиторій, розробка стратегії позиціонування фільму з фокусом на цільову аудиторію, комунікаційного плану, визначення основних меседжів, позиціонування фільму на міжнародному ринку, створення промоційних текстів (міжнародний синописи, прескіт, пресреліз), пітчинг проєкту ЗМІ, координація інтерв’ю, організація преспоказів та пресконференцій, прескліпінг, аудит PR-кампанії).

→ Розміщення реклами в друкованій та онлайн-пресі (банери, прероли, брендування сайту тощо), на зовнішніх носіях, на радіо та телебачені.

→ Просування фільму на фестивалі (створення інформаційного шуму, промоція серед сейл-агентів, програмерів та інших стейк-холдерів).

→ Розробка стратегії просування та створення матеріалів для соціальних мереж, управління соціальними платформами, розміщення реклами та просування постів, моніторинг (лідери думок, критики, інфлюенсери).

→ Просування онлайн-дистрибуції фільму на VOD-платформах (розробка маркетингової стратегії, таргетування цільової аудиторії, створення та розміщення PR- та рекламних матеріалів онлайн).

→ Дизайн (створення міжнародного постера) та промоматеріалів (листівок, програмок, запрошення).

→ Верстка та рісайзінг рекламних макетів.

→ Друк (в Україні та за кордоном).

→ Логістика промоматеріалів.

→ Створення DCP (цифрового кінопакету) та інших форматів, зокрема для онлайн-дистрибуції

→ Послуги перекладу на іноземну мову та створення субтитрів для відео-матеріалів, зокрема для онлайн-дистрибуції.

Створення міжнародного тизера та/або трейлера.

Грошова народа повинна бути використана до 11 грудня 2020 року.

Бенефіціари програми Українського інституту з підтримки міжнародної промоції фільмів – proMOTION не можуть претендувати на премію від Українського інституту в рамках секції Work in Progress на ОМКФ.

Переможець 2019

Український інститут на 10-му ювілейному Одеському міжнародному кінофестивалі

У 2019 році премію отримала українсько-швейцарська стрічка “Забуті” (режисерка Дар’я Онищенко).

Переможець 2020

The film “Roma” was awarded by the Ukrainian Institute during the Odesa International Film Festival

У 2020 році переможцем Work in Progress індустрійної секції Одеського міжнародного кінофестивалю, як проєкт фільму з найбільшим потенціалом за кордоном, став проєкт фільму «Рома» режисерки Ольги Журби. 

Премія від Українського інституту становить

150 000 грн. на промоцію за кордоном.