Українські мисткині в Палаці націй ООН в Женеві
Український інститут та ООН Жінки в Україні запросили художницю Алевтину Кахідзе, генеральну директорку Мистецького Арсеналу Олесю Островську-Люту та письменницю й філософиню Оксану Забужко на регіональну зустріч ООН в Женеві.
Оксана Забужко, Олеся Островська-Люта та Алевтина Кахідзе розповідають про роль жінок у вітчизняному мистецтві
Український інститут та ООН Жінки в Україні продовжують співпрацю задля досягнення гендерної рівності. Зараз у Женеві в Палаці націй ООН триває Регіональна зустріч з огляду платформи Пекін+25 - плану дій для урядів та громадянського суспільства з досягнення рівних прав.

Художниця Алевтина Кахідзе, генеральна директорка національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал» Олеся Островська-Люта та , письменниця й філософиня Оксана Забужко беруть участь у дискусії щодо значення "жіночої теми" в українському мистецтві. Тема дискусії - «Озвучення гендерних питань через сучасне мистецтво» (Raising gender issues through contemporary art). Модерує дискусію Володимир Шейко, генеральний директор Українського інституту.

Три спікерки є номінантками премії Women in Arts, яку було започатковано цього року рухом HeForShe в Україні спільно з Українським інститутом з метою привернути увагу до внеску жінок у мистецтво та культуру.
Left
Right