Вперше Україну представить офіційна делегація на Reeperbahn Festival у Гамбургу
Українські музиканти представлять свою творчість на провідних музичних шоукейс-фестивалях світу та познайомляться з фахівцями індустрії у межах EXTRA SOUND.

Програма створена Українським інститутом, аби посилити присутність України в міжнародній музичній спільноті.
Організатори вже розпочали відбір на участь у одному із найбільш впливових європейських музичних шоукейсів Reeperbahn Festival, який проходить у Ріпербані — відомому районі Гамбурга. Фестиваль пройде 22-25 вересня у Гамбургу, Німеччина. Україну представлять двоє гуртів, які пройдуть відбір.

«Участь у світових шоукейс-фестивалях відкриває для музикантів з України можливість вийти на міжнародну аудиторію. Водночас, це потужний майданчик для розвитку і знайомств з фахівцями музичної індустрії. Шоукейси пропонують безліч освітніх програм, запрошують до участі у фахових дискусіях. Щороку впливові букінг-агенти, менеджери музичних фестивалів, редактори видань, журналісти, керівники лейблів приїжджають на шоукейси, аби знайти нові імена та перспективні музичні проєкти», — пояснює Світлана Ленченко, програмна менеджерка напряму «Музика» Українського інституту.

Щороку фестиваль Ріпербан збирає понад 250 гуртів та виконавців з усього світу, а також тисячі глядачів, музичних відбірників, критиків та інших представників індустрії. Учасники програми EXTRA SOUND виступлять перед міжнародною аудиторією, а також візьмуть участь у семінарах, лекціях, конференціях та майстер-класах.

Менеджерка музичної програми Сіара Джордж-Лінч запрошує приєднатися до фестивалю: «Фестиваль збирає талановитих сучасних музикантів з різних країн, які представляють широкий спектр напрямів прогресивної музики на міжнародному ринку. Ми щасливі вітати у цьогорічній програмі музикантів з України. Для них участь у фестивалі стане шансом виступити перед провідними міжнародними фахівцями музичної індустрії, які займаються записом, промоцією і організовують тури, а також відвідувачами фестивалю зі всього світу. Не зволікайте! Ми чекаємо на вас у вересні в Гамбургу".

Учасників шоукейсу від України обиратиме фестиваль-партнер спільно з Українським інститутом із музикантів, які візьмуть участь у конкурсі. Для участі у фестивалі необхідно подати заявку до 20 квітня. Більше про можливості та умови участі читайте на сторінці програми.

У 2021 році програма EXTRA SOUND відбувається у партнерстві з House of Europeпрограма, що фінансується Європейським Союзом та створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС та Великій Британії.

Партнером шоукейсу виступить Music Export Ukraine. «Ми дуже радіємо, що вже третій рік поспіль можемо працювати із командою Українського інституту над промоцією української музики. Цьогоріч представимо наші вітчизняні таланти на одному із найбільших музичних ринків світу німецькому. А Reeperbahn Festival для цього підходить якнайкраще через свою мультифункціональність та запрошених експертів світового рівня», — поділилась своїми враженнями Альона Дмуховська, співзасновниця Music Export Ukraine.

Про наступні шоукейс-фестивалі, які відбудуться у межах програми EXTRA SOUND у 2021 році, повідомимо згодом.