Waves Vienna Festival 2022

Прийом заявок триває

до 29 червня 2022 року

Дата

вересень, 2022

Місце

Відень, Австрія

Сектор

Музика

Напрям діяльності

Представлення України на шоукейс-фестивалях

Про програму

EXTRA SOUND — розроблена Українським інститутом програма, яка представляє українських музикантів на ключових подіях міжнародної музичної індустрії.

EXTRA SOUND 2022

У межах програми Українського інституту Extra Sound три українські музичні гурти або виконавці зможуть представити країну на шоукейс-фестивалі Waves Festival 2022 (Відень, Австрія), а також взяти участь у конференціях та нетворкінг-подіях фестивалю 8-10 вересня 2022 року.

Waves Vienna — провідна фахова подія сектору музики, що відбудеться з 8 по 10 вересня 2022 р. у Відні, Австрія. Щороку подія збирає більш ніж 10000 відвідувачів, серед яких ключові делегати індустрії та впливові агенти сектору музики. Протягом трьох днів на локаціях фестивалю виступає близько 100 артистів із багатьох країн. 

Умови відбору 2022

Прийом заявок на відкритий відбір на участь у фестивалі Waves Festival 2022 розпочинається 6 червня 2022 р. і триватиме до 29 червня 2022 р. Публічне оголошення результатів відкритого відбору відбувається на офіційному сайті та сторінках Українського інституту в соціальних мережах не пізніше ніж 15 липня 2022 року.  

Після завершення строку подачі заявок відповідальна особа з Українського інституту передає заповнені заявки для оцінювання програмній команді Waves Vienna. 

Подати заявки на участь у відкритому відборі Українського інституту на участь у заході “Представлення сучасних українських музикантів на міжнародному музичному фестивалі Waves Vienna 2022” мають право громадяни України, які є:   

 • музичними виконавцями;  
 • представниками музичних гуртів;   
 • музичними менеджерами. 

Заявка може бути подана як від фізичної особи, так і від юридичної особи, яка представляє інтереси конкретних фізичних осіб, що підтверджується відповідними письмовими документами (договорами-дорученнями, договорами про співпрацю або іншими договорами тощо).  

 • діяльність та позиція заявників не суперечить принципам і цінностям Українського інституту;  
 • усі учасники гурту/виконавці досягли повноліття;  
 • усі учасники гурту/виконавці мають українське громадянство та проживають в Україні.  
 • володіння англійською мовою на рівні B2 або вище;  
 • мають підтверджений досвід музичної діяльності;   
 • надали скан-копію паспорту та довідки (Додаток 2);  
 • підтверджують готовність до публічної комунікації та представлення своїх практик під час участі у Заході.  

Крім того, взяти участь у відборі можна тільки за наявності у гуртів/виконавців сертифікату вакцинації проти COVID-19 вакциною, затвердженою у Австрії. 

Заявки, які не пройшли технічний відбір, не потрапляють на наступний етап відбору. Оцінювання заявок за технічними критеріями здійснює фахівець програмного відділу Українського інституту.

Заявки, які відповідають технічним критеріям, будуть оцінені за кваліфікаційними критеріями: 

 • Аплікант мав/мала хоча б один закордонний концерт за останні 3 роки.  
 • Аплікант має/мав контракт із закордонним або українським музичним лейблом.  
 • Аплікант мав/мала хоча б 2 публікації в закордонних медіа за останні 2 роки.  
 • Аплікант має професійну команду на вітчизняному ринку (менеджера/ агента/ букінг-менеджера).  
 • Аплікант має професійну команду із міжнародними контактами.  

Заявки, які відповідають хоча би двом з п’яти кваліфікаційних критеріїв, будуть передані на розгляд програмній команді Waves Vienna для відбору учасників фестивалю. Оцінювання на відповідність кваліфікаційним критеріям здійснює фахівець програмного відділу Українського інституту спільно з партнером шоукейсу – Music Export Ukraine. 

Не допускаються до участі у відкритому відборі музичні виконавці та фахівці сектору музики, які публічно підтримують чи підтримали: 

 • у 2014 році тимчасову окупацію Кримського півострова та частину Донецької та Луганської областей, у 2022 році чи порушили Порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 червня 2015 р. № 367.  
 • у 2022 році повномасштабне вторгнення РФ в Україну 

У разі виявлення недостовірності інформації, або якщо інформація про зв’язки особи-учасника відбору із державою-агресором Російською Федерацією та/або Республікою Білорусь стане відома представникам Українського інституту на етапі проведення відкритого відбору після допущення до розгляду такої заявки чи після оголошення його результатів, Український інститут залишає за собою право прийняти рішення щодо перегляду результатів відкритого відбору. 

З метою підтвердження інформації заявники подають в електронному вигляді у форматі PDF (скановані копії) такі документи:  

 • паспорт особи, що заповнює форму (1-шу та 2-гу сторінки) або ID картка;  
 • довідку про відсутність непрямих та опосередкованих контактів із представниками держави-агресора Російською Федерацією та Республіки Білорусь за формою, яка додається (Додаток № 2).  

Для участі у відкритому відборі заявники заповнюють Заявку для музичних виконавців на участь у музичній програмі фестивалю Waves Vienna за формою згідно з Додатком №1 шляхом заповнення відповідної форми, а також додають посилання на документи у форматі PDF (скан копії), що підтверджують відповідність вимогам.  

Заявка заповнюється українською та англійською мовами.  

Усі додатки до заявки мають бути підписані заявником особисто із проставленням підпису, дати та розшифруванням прізвища, імені, по батькові.  
   
Датою одержання заявки вважається дата її електронного надходження до Українського інституту.   

Український інститут залишає за собою право запросити додаткові документи чи уточнюючу інформацію щодо заявки.   

Подання документів, які містять недостовірну інформацію, є підставою для недопущення заявки до відкритого відбору.

Заявки, подані після завершення строку для їх подання, не приймаються та не розглядаються.  

Оцінювання заявки  проходить в два етапи: за відповідністю до технічних вимог та за якістю.  

На першому етапі відбору відповідальна особа Українського інституту перевіряє заявки  на відповідність таким технічним  вимогам:   

 • заявку подано у встановлений термін;  
 • заявку заповнено англійською та українською мовами;  
 • у заявці зазначено всю  передбачену обов’язковими пунктами інформацію, надано додатки до заявки та необхідні документи.  

До моменту завершення строку для подання заявок на відкритий відбір на участь у фестивалі Waves Vienna (до 29 червня 2022 року включно) відповідальна особа з Українського інституту обробляє та структурує усі отримані заявки для підготовки переліку аплікантів.  

Заявки, які пройшли перевірку на відповідність технічним вимогам, Український інститут надсилає програмній команді фестивалю Waves Vienna не пізніше ніж 30 червня 2022 року.  

Програмна команда Waves Vienna самостійно відповідно до власної методики та критеріїв оцінювання здійснює оцінку заявок на предмет їхньої якості.  
   

Результати

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.