Українська делегація на кінофестивалі Camerimage

На Міжнародному фестивалі кінооператорського мистецтва Camerimage Festival у Польщі відбулась спеціальна програма фестивалю КІНОКО, організована спільно з Українським інститутом.

Програма

В межах програми пройшли покази двох фільмів-переможців попередніх років Фестивалю кінооператорського мистецтва “Кіноко”: драми «Додому» Нарімана Алієва (оператор-постановник Антон Фурса) та документального фільму «Сіль з Бонневілю» Семена Мозгового (оператори-постановники Денис Мельник, Сергій Стеценко, Дмитро Гораш).

Семінар про кінооператорів на війні

Також під час фестивалю Camerimage делегація Фестивалю кінооператорського мистецтва “Кіноко” провела семінар про кінооператорів на війні, в якому взяли участь Андрій Котляр, Вячеслав Цвєтков, Христина Лизогуб, Денис Мельник, Антон Яремчук та Ярослав Пілунський. Вони поділилися власним досвідом роботи під час війни, розповіли про зйомки в екстремальних умовах та спробували визначити, як документальне кіно допомагає шукати відповіді на запити ігрового.

Про Camerimage

Міжнародний кінофестиваль мистецтва кінематографії Camerimage (пол. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage) — один з найвідоміших фестивалів операторського мистецтва, що проходить в Польщі.

У 2022 році фестиваль відбувся 12-20 листопада.