Українська програма на Frankfurt Book Fair

Про проєкт

У рамках Frankfurt Book Fair 2022 відбулася розмова про роль гастрономічних видань в поширенні інформації про українську історію та культуру за участі Артема та Олени Брайченків (проєкт «Їжакультура») та Володимира Шейка, генерального директора Українського інституту. Приводом для зустрічі став вихід видання Ukraine. Food and History” німецькою – переклад спільного проєкту Українського інституту з «Їжакультура». 

В одному з центральних павільйонів також відбулася дискусія за участі Володимира Шейка про культурну політику в часи війни. Співрозмовниками Володимира були Йоганес Еберт (Goethe­ Institute.V.), Олеся Островська-Люта (Мистецький Арсенал) та Сергій Жадан. 

Генеральний директор Українського інститут Володимир Шейко розповів, що УІ продовжує втілювати мистецькі проекти, через які налагоджує культурні зв’язки між дієвцями сфери кіно, театру, літератури, музики, розвиває академічні програми та програми в сфері громадянського суспільства. 

Про Frankfurt Book Fair

Frankfurt Book Fair — найбільша та одна з найстаріших фахових подій Європи у видавничому світі, яку щорічно організовує Frankfurter Buchmesse. У межах ярмарку, що проходив з 18 до 23 жовтня 2022 року відбулися дві події, які організував Український інститут за підтримки Гете-Україна.  

Партнери проєкту

Goethe Institut та Український інститут книги.

Участь української делегації у Франкфурстькому книжковому ярмарку відбулася за підтримки Гете-Україна.