Українська делегація продюсерів на DOK Leipzig

Про проєкт

Український інститут у партнерстві з DOK Leipzig,  Goethe-Institut та Goethe-Institut in Exile створює можливість для українських продюсерів взяти участь в індустрійній секції Міжнародного кінофестивалю документального кіно та анімації DOK Leipzig, який відбудеться з 17 по 23 жовтня у Німеччині.

Програма заходу

Кінофестиваль DOK Leipzig – одна з найбільш значущих культурних подій Німеччини, яка від 1955 року щорічно збирає більше 40 тисяч відвідувачів. Кінопокази, дискусійні формати, виставки розширеної реальності DOK Neuland — усе це частина програми фестивалю, де цьогоріч будуть представлені кінострічки з 55 країн. 

Обрані до делегації продюсери отримують фестивальну акредитацію, яка надає можливість відвідувати події індустрійної секції. Учасники також можуть встановити теплі контакти з колегами з кіноіндустрії та знайти потенційних партнерів.

До делегації було відібрано

Іванна Хіцінська 

Quatros Group

Гліб Лук’янець 

Gogol Film

Андрій Котляр 

BABYLON’13

 

Анна Капустіна 

Albatros Communicos

Каріна Костина

Tabor Production

Українські фільми на DOK Leipzig

Фестиваль також представить програму з українським фокусом. У рамках Spotlight on: Docudays UA 2022 покажуть чотири стрічки цьогорічного національного конкурсу українського фестивалю Docudays, який не може відбутися у Києві через російську агресію:

«Плай» режисерки Єви Джишиашвілі.

«Між небом та горами» режисера Дмитра Грешка (фільм-переможець proMOTION 2022).

«Привоз» режисерки Єви Нейман.

«Нескінченність за Флоріаном» режисера Олексія Радинського.

Також відбудеться показ фільму-відкриття фестивалю – “Терикони” Тараса Томенка.