Гід українською джазовою сценою на JAZZ PANORMA

Українські музиканти на European Jazz Conference

За ініціативи Українського інституту Європейська джазова онлайн-мапа поповнилася контентом про українську джазову сцену: ключові фестивалі, джаз-клуби, музичні медіа, джазові конкурси, освітні інституції і музичні академії в Україні тощо.

Про проєкт

Проєкт забезпечує видимість української музичної індустрії на Європейській джазовій онлайн-мапі, мотивуватиме міжнародних партнерів до більш інтенсивного культурного обміну на різних рівнях кооперації: між фестивалями, музичними медіа, джазовими інституціями тощо. 

Про “Jazz panorama”

Проєкт Jazz panorama, організований European Jazz Network — це джазовий путівник країнами Європи і є найповнішим онлайн-довідником з європейського джазу на сьогодні. Він має на меті надати музикантам, агентствам, промоутерам і широкій публіці практичне уявлення про джазову сцену кожної зі списку країн. Інформація пропонує краще розуміння національних ситуацій щодо сучасного джазового життя, можливостей виступу, фінансування, структур підтримки, передової джазової освіти та інших пов’язаних тем.  

Роблячи цю інформацію широко доступною,  European Jazz Network сподівається стимулювати мобільність джазових артистів і студентів між країнами, а також створити більш чітку загальну картину цінного внеску, який джаз робить у мистецтво Європи. 

Українці на European Jazz Conference

Український контент на “Jazz panorama” було опубліковано перед початком конференції European Jazz Conference, яка відбулася в Софії у вересні 2022 року, та на якій виступив український дует у складі електронного музиканта Koloah (Дмитро Авксентьєв) та трубача Денніса Аду. 

European Jazz Conference – щорічна подія, яка збирає провідних професіоналів джазового сектору в Європі, зокрема промоутерів, культурних менеджерів, агентів та представників національних і регіональних організацій підтримки у цій галузі.

Тема European Jazz Conference 2022 року – BREAKING NEW GROUND (ВІДКРИВАЮЧИ НОВІ ГОРИЗОНТИ).