127-річна старовинна будівля Охтирської залізничної станції була повністю знищена.
Будівництво залізниці в Охтирці почалося 1893 року, а вже у 1895 тут пройшов перший вантажний потяг. У 1943, під час Другої світової війни, будівля вокзалу була зруйнована нацистськими загарбниками. Після відбудови станція стала частиною магістральної лінії Харків – Суми, з 2007 року тут курсував сучасний рейковий автобус.
8 березня 2022 року російські літаки в результаті двогодинного бомбардування міста повністю знищили 127-річну старовинну будівлю Охтирської залізничної станції. Після руйнувань, здійснених російськими окупантами, історична будівля Охтирської станції не підлягає відновленню.
Охтирка, старовинне козацьке місто з населенням біля 50 000 жителів, – одне з найближчих до кордону з Російською Федерацією українських міст на Сумщині. З першого дня повномасштабного вторгнення РФ Охтирка зазнала нищівних ударів. Упродовж 30 днів військовослужбовці збройних сил РФ обстрілювали місто з важкої артилерії та скидали бомби на житлові квартали. Пошкоджено та зруйновано сотні житлових будинків, знищено цивільні та інфраструктурні об’єкти. Внаслідок обстрілів загинув щонайменше 31 мирний мешканець, з них 1 дитина.